Doc.ua - бронь ліків у декілька кліків! Знижка до 30% у понад 6000 аптек

Ністатин-Здоров'я таблетки 500000 ОД №20
Зовнішній вигляд товару може відрізнятися від зображеного
За рецептом Немає в наявності
Артикул 017287Код реєстрації № UA/7727/01/01
24.78 - 32.57 грн

24.78 - 32.57 грн
Можливі варіанти доставки через сервіс
Самовивіз
“Нова Пошта”: на адресу
від 65 грн
2-3 дні

Форми випуску

Форми випуску, які є в наявності у вашому місті

Фармакологічні властивості

Форма випуску: Таблетки
Кому можна: Дорослим, Дітям, Аллергікам, Діабетикам, Водіям
Спосіб введення: Всередину / перорально
Взаємодія з їжею: До

Інструкція - Ністатин-Здоров'я таблетки 500000 ОД №20 Завантажити інструкцію

Склад: діюча речовина: nystatin; 1 таблетка містить ністатину у перерахуванні на 4500 ОД/мг і суху речовину 111,1 мг, або 500000 ОД; допоміжні речовини: лактози моногідрат, крохмаль кукурудзяний, тальк, кальцію стеарат, метилцелюлоза, натрію кроскармелоза, гіпромелоза, титану діоксид (Е 171), тартразин (Е 102), ванілін, коповідон.

Показання. Лікування захворювань, викликаних грибками роду Candida (Candida albicans тощо), кандидозу слизових оболонок порожнини рота, шкіри і травного тракту.

Протипоказання. Підвищена чутливість до компонентів препарату, виразкова хвороба шлунка і дванадцятипалої кишки.

Спосіб застосування та дози. Застосовувати внутрішньо, за 40–60 хвилин до прийому їжі, не розжовуючи. Разові дози приймати через рівні проміжки часу. Дорослим призначати у дозі 500000 ОД (1 таблетка) 3–4 рази на добу. Добова доза — 1500000– 3000000 ОД (3–6 таблеток); у тяжких випадках — до 4000000–6000000 ОД (8–12 таблеток). Дітям віком від 6 років призначати у дозі 500000 ОД (1 таблетка) 3–4 рази на добу, від 13 років — дозування як для дорослих. Максимальна добова доза для дітей віком від 6 років — 2000000 ОД (4 таблетки), від 13 років — 4000000 ОД (8 таблеток), у тяжких випадках — 6000000 ОД (12 таблеток). Курс лікування — 10–14 днів (залежно від тяжкості захворювання та чутливості до препарату). При хронічних рецидивуючих і генералізованих| кандидозах проводити повторні курси з|із| перервами у 2–3 тижні. Пацієнтам з|із| нирковою/печінковою недостатністю зміна дози не потрібна.

Діти. Препарат у даній лікарській формі можна призначати дітям віком від 6 років.

Цей препарат в аптеках м. Київ
На карті Cписок
Подорожникм.Київ, вул.Максимовича Михайла,26, приміщення 221
24.78 грн
Аптечна мережа 911 (Київ-Хрещатик 13)м. Київ, Шевченківський р-н, вул. Хрещатик, буд. 13
32.57 грн

З цим товаром також купують

Процес отримання рецепту на Ністатин-Здоров'я таблетки 500000 ОД №20

З 1 серпня 2022 року, відповідно до закону “Наказ МОЗ України від 21.07.2022р. № 1284”, Ністатин-Здоров'я таблетки 500000 ОД №20 можна придбати лише з електронним рецептом. І починаючи з 1 квітня 2023 року, до законодавства було внесено поправки відповідно до “Наказу МОЗ України від 15.03.2023 № 494”, внаслідок яких закон став застосовуватись і до інших ліків. Зокрема, він тепер охоплює такі рецептурні препарати, як серцево-судинні та гормональні засоби.

Сервіс Doc.ua - Eрецепт за 10 хвилин дозволяє отримати електронний рецепт в Україні для покупки Ністатин-Здоров'я таблетки 500000 ОД №20 . У сучасних умовах відвідування лікаря стає дедалі складнішим. Наш сервіс покликаний полегшити цю проблему, пропонуючи альтернативу офлайн-візиту до фахівця. Ви можете пройти консультацію лікаря без виходу з дому та отримати рецепт на Ністатин-Здоров'я таблетки 500000 ОД №20 через Doc.ua - Eрецепт.

Обов'язкової декларації із сімейним лікарем не потрібно.

Товари які зараз купують

Онлайн-консультація з професійним лікарем не виходячи з дому
Замовити консультацію

Як купити Ністатин-Здоров'я таблетки 500000 ОД №20?

Придбати Ністатин-Здоров'я таблетки 500000 ОД №20 можна в одній з аптек-партнерів сервісу Doc.ua - швидко, зручно та вигідно! Середня ціна на Ністатин-Здоров'я таблетки 500000 ОД №20 серед різних аптек міста становить 28.68 грн.

За допомогою сервісу Doc.ua ви можете легко знайти та забронювати Ністатин-Здоров'я таблетки 500000 ОД №20, а також дізнатися ціну на препарат у вашому місті.

Як оформити замовлення?

1. Вибрати відповідну аптеку за ціною та розташуванням
  4. Введіть ваші дані та натисніть “Оформити замовлення”.
  5. Вам буде надіслано повідомлення від Doc.ua про підтвердження замовлення.

Перед тим, як здійснити покупку препарату, можна проконсультуватися в аптеці з фармацевтом і уточнити питання щодо препарату, що вас цікавлять. На нашому сайті ви також можете ознайомитися з інформацією: "Як застосовувати Ністатин-Здоров'я таблетки 500000 ОД №20?" згідно з інструкцією до препарату або “Які є аналоги Ністатин-Здоров'я таблетки 500000 ОД №20?” перед замовленням препарату.