Doc.ua - бронь ліків у декілька кліків! Знижка до 30% у понад 6000 аптек

Мофлакса р-н для инфузій 400 мг/250 мл 50 мл
Зовнішній вигляд товару може відрізнятися від зображеного
За рецептом в наявності
Артикул 005821Код реєстрації UA/16077/01/01
ATC-Класифікатор: Моксифлоксацин
Торгова назва: Мофлакса
Діюча речовина: Moxifloxacin
Виробник: КРКА
84.82 - 271.98 грн

84.82 - 271.98 грн
Можливі варіанти доставки через сервіс
Безплатно

178.67 - 226.85 грн
Мофлакса таблетки 400 мг №7
Мофлакса таблетки 400 мг №7
309.84 - 356.09 грн
Форми випуску, які є в наявності у вашому місті

Аналоги (Збіг по складу діючої речовини)

Фармакологічні властивості

Форма випуску: Рідина
Кому можна: Дорослим, Аллергікам, Діабетикам, Водіям
Спосіб введення: Крапельниці, Уколи
Взаємодія з їжею: Не має значення

Інструкція - Мофлакса р-н для инфузій 400 мг/250 мл 50 мл Завантажити інструкцію

Cклад:

діюча речовина: моксифлоксацин;

1 мл розчину для інфузій містить 1,6 мг моксифлоксацину у вигляді моксифлоксацину гідрохлориду;

1 флакон (250 мл розчину) містить 400 мг моксифлоксацину у вигляді моксифлоксацину гідрохлориду;

допоміжні речовини: натрію хлорид, натрію лактату розчин, вода для ін’єкцій.

Показання.

• Негоспітальна пневмонія.
  • Ускладнені інфекційні захворювання шкіри та підшкірних тканин.

Моксифлоксацин слід застосовувати тільки тоді, коли застосування інших антибактеріальних препаратів, які звичайно рекомендуються для початкового лікування цих інфекцій, є недоцільним.

Потрібно дотримуватись офіційних інструкцій з належного використання антибактеріальних засобів.

Протипоказання.

• Гіперчутливість до моксифлоксацину, інших антибіотиків групи хінолонів або будь-якої з допоміжних речовин;
  • період вагітності або годування груддю (див. розділ «Застосування у період вагітності або годування груддю»);
  • вік пацієнта до 18 років;
  • захворювання/патологія сухожиль в анамнезі, пов’язані із застосуванням хінолонів.
  • Під час доклінічних та клінічних досліджень після введення моксифлоксацину спостерігалися зміни електрофізіологічних параметрів серцевої діяльності, що проявлялися у подовженні інтервалу QT. З цієї причини моксифлоксацин протипоказаний пацієнтам із:
  • вродженим або набутим подовженням інтервалу QT;
  • порушенням балансу електролітів, особливо у випадку нескоригованої гіпокаліємії;
  • клінічно значущою брадикардією;
  • клінічно значущою серцевою недостатністю зі з
Цей препарат в аптеках м. Київ
На карті Cписок
Бажаємо здоров'я02125, м.Київ, вул.Чорних Запорожців(П.Запорожця),21
84.82 грн
Аптечна мережа 911 (Київська 174 (Головна аптека))м. Київ, Шевченківський р-н, б-р Тараса Шевченка, буд. 2/54
219.71 грн
Бажаємо здоров'я02132, м.Київ, вул.Зарічна,44
99 грн
Бажаємо здоров'я02121, м.Київ, вул.Братства тарасівців(Декабристів),6, прим.202
99 грн
Бажаємо здоров'я02002, м.Київ, вул.Митрополита Василя Липківського (вул.Урицького),№3
159.97 грн
Бажаємо здоров'я02093, м.Київ, вул.Бориспільська, 26к
164.22 грн
Бажаємо здоров'я04202, м.Київ, пр-т Литовський( Мінський),4
165.06 грн
АНЦвул. Анатолія Солов`яненка, 16 (Бойченко)
166.93 грн
Бажаємо здоров'я02121, м.Київ, пр-т Бажана Миколи,3
167.22 грн
Показати ще 20 аптек

З цим товаром також купують

Як отримати рецепт на Мофлакса р-н для инфузій 400 мг/250 мл 50 мл

З 1 серпня 2022 року, відповідно до закону “Наказ МОЗ України від 21.07.2022р. № 1284”, Мофлакса р-н для инфузій 400 мг/250 мл 50 мл можна придбати лише з електронним рецептом. І починаючи з 1 квітня 2023 року, до законодавства було внесено поправки відповідно до “Наказу МОЗ України від 15.03.2023 № 494”, внаслідок яких закон став застосовуватись і до інших ліків. Зокрема, він тепер охоплює такі рецептурні препарати, як серцево-судинні та гормональні засоби.

Сервіс Doc.ua - Eрецепт за 10 хвилин дозволяє отримати електронний рецепт для покупки Мофлакса р-н для инфузій 400 мг/250 мл 50 мл . У сучасних умовах відвідування лікаря стає дедалі складнішим. Наш сервіс покликаний полегшити цю проблему, пропонуючи альтернативу офлайн-візиту до фахівця. Ви можете пройти консультацію лікаря без виходу з дому та отримати рецепт на Мофлакса р-н для инфузій 400 мг/250 мл 50 мл через Doc.ua - Eрецепт.

Обов'язкової декларації із сімейним лікарем не потрібно.

Товари які зараз купують

Онлайн-консультація з професійним лікарем не виходячи з дому
Замовити консультацію

Як купити Мофлакса р-н для инфузій 400 мг/250 мл 50 мл?

Придбати Мофлакса р-н для инфузій 400 мг/250 мл 50 мл можна в одній з аптек-партнерів сервісу Doc.ua - швидко, зручно та вигідно! Середня ціна на Мофлакса р-н для инфузій 400 мг/250 мл 50 мл серед різних аптек міста становить 185.24 грн.

За допомогою сервісу Doc.ua ви можете легко знайти та забронювати Мофлакса р-н для инфузій 400 мг/250 мл 50 мл, а також дізнатися ціну на препарат у вашому місті.

Як оформити замовлення?

1. Вибрати відповідну аптеку за ціною та розташуванням
  4. Введіть ваші дані та натисніть “Оформити замовлення”.
  5. Вам буде надіслано повідомлення від Doc.ua про підтвердження замовлення.

Перед тим, як здійснити покупку препарату, можна проконсультуватися в аптеці з фармацевтом і уточнити питання щодо препарату, що вас цікавлять. На нашому сайті ви також можете ознайомитися з інформацією: "Як застосовувати Мофлакса р-н для инфузій 400 мг/250 мл 50 мл?" згідно з інструкцією до препарату або “Які є аналоги Мофлакса р-н для инфузій 400 мг/250 мл 50 мл?” перед замовленням препарату.