Doc.ua - бронь ліків у декілька кліків! Знижка до 30% у понад 6000 аптек

Мезакар таблетки 200 мг №50
Зовнішній вигляд товару може відрізнятися від зображеного
За рецептом в наявності
Артикул 013528Код реєстрації UA/9832/01/01
ATC-Класифікатор: Карбамазепін
Торгова назва: Мезакар
Діюча речовина: Карбамазепін
54.14 - 111.30 грн

54.14 - 111.30 грн
Можливі варіанти доставки через сервіс
Безплатно
“Нова Пошта”: на адресу
від 65 грн
2-3 дні

Форми випуску

Форми випуску, які є в наявності у вашому місті

Аналоги (Збіг по складу діючої речовини)

Фармакологічні властивості

Інструкція - Мезакар таблетки 200 мг №50

Склад:

діюча речовина: carbamazepin;

1 таблетка містить карбамазепіну 200 мг;

допоміжні речовини: целюлоза мікрокристалічна, гіпромелоза Е5, натрію кроскармелоза, кремнію діоксид колоїдний безводний, магнію стеарат.

Показання.

• Епілепсія:

-складні або прості парціальні судомні напади (з втратою або без втрати свідомості) з вторинною генералізацією або без неї;

-генералізовані тоніко-клонічні судомні напади;

-змішані форми судомних нападів.

Мезакар® можна застосовувати як монотерапію, так і в складі комбінованої терапії.

• Гострі маніакальні стани; підтримуюча терапія при біполярних афективних розладах з метою профілактики загострень або для ослаблення клінічних проявів загострення.
  • Синдром алкогольної абстиненції.
  • Ідіопатична невралгія трійчастого нерва і невралгія трійчастого нерва при розсіяному склерозі (типова та атипова).
  • Ідіопатична невралгія язикоглоткового нерва.

Протипоказання.

• Підвищена чутливість до карбамазепіну та окскарбазепіну або до подібних у хімічному відношенні лікарських препаратів (наприклад, трициклічних антидепресантів), або до будь-якого іншого компонента препарату.
  • Атріовентрикулярна блокада.
  • Пригнічення кісткового мозку в анамнезі.
  • Печінкова порфірія (наприклад, гостра інтермітуюча порфірія, змішана порфірія, пізня порфірія шкіри) в анамнезі.
  • Одночасне застосування з інгібіторами моноаміноксидази (MAO).

Спосіб за

Цей препарат в аптеках м. Київ
На карті Cписок
Бажаємо здоров'я02096, м.Київ, вул.Ялтинська,24/23/вулиця Литвинського (Російська),24/23, прим.33а
54.14 грн
Аптека оптових цін (Київська 106)м. Київ, Шевченківський р-н, вул. Володимирська, буд. 42
109.5 грн
Бажаємо здоров'я02217, м.Київ, вул.Закревського Миколи,29
Бажаємо здоров'я02166, м.Київ, пр-т Лісовий,39-А
Бажаємо здоров'я04211, м.Київ, вул.Йорданська, 17-А
Бажаємо здоров'я04120, м.Київ, пров.Балтійський, 1, прим. 171
Бажаємо здоров'я02152, м.Київ, пр-т Тичини Павла,9, кв.2
Бажаємо здоров'я04073, м.Київ, вул.Кирилівська,109в/1
56.52 грн
Бажаємо здоров'я02002, м.Київ, вул.Андрея Шептицького Митрополита(вул.Луначарського),24, прим.297
56.52 грн
Бажаємо здоров'я04212, м.Київ, вул.Героїв полку "Азов"(Маршала Малиновського),4-В, прим.268
Бажаємо здоров'я02121, м.Київ, вул.Кам'янська,120
57.65 грн
Бажаємо здоров'я02095, м.Київ, вул.Срібнокільська,11
57.66 грн
Показати ще 20 аптек

З цим товаром також купують

Отримання рецепту на Мезакар таблетки 200 мг №50

З 1 серпня 2022 року, відповідно до закону “Наказ МОЗ України від 21.07.2022р. № 1284”, Мезакар таблетки 200 мг №50 можна придбати лише з електронним рецептом. І починаючи з 1 квітня 2023 року, до законодавства було внесено поправки відповідно до “Наказу МОЗ України від 15.03.2023 № 494”, внаслідок яких закон став застосовуватись і до інших ліків. Зокрема, він тепер охоплює такі рецептурні препарати, як серцево-судинні та гормональні засоби.

Сервіс Doc.ua - Eрецепт за 10 хвилин дозволяє отримати рецепт на ліки в Україні для покупки Мезакар таблетки 200 мг №50 . У сучасних умовах відвідування лікаря стає дедалі складнішим. Наш сервіс покликаний полегшити цю проблему, пропонуючи альтернативу офлайн-візиту до фахівця. Ви можете пройти консультацію лікаря без виходу з дому та отримати рецепт на Мезакар таблетки 200 мг №50 через Doc.ua - Eрецепт.

Обов'язкової декларації із сімейним лікарем не потрібно.

Товари які зараз купують

Онлайн-консультація з професійним лікарем не виходячи з дому
Замовити консультацію

Як купити Мезакар таблетки 200 мг №50?

Придбати Мезакар таблетки 200 мг №50 можна в одній з аптек-партнерів сервісу Doc.ua - швидко, зручно та вигідно! Середня ціна на Мезакар таблетки 200 мг №50 серед різних аптек міста становить 82.91 грн.

За допомогою сервісу Doc.ua ви можете легко знайти та забронювати Мезакар таблетки 200 мг №50, а також дізнатися ціну на препарат у вашому місті.

Як оформити замовлення?

1. Вибрати відповідну аптеку за ціною та розташуванням
  4. Введіть ваші дані та натисніть “Оформити замовлення”.
  5. Вам буде надіслано повідомлення від Doc.ua про підтвердження замовлення.

Перед тим, як здійснити покупку препарату, можна проконсультуватися в аптеці з фармацевтом і уточнити питання щодо препарату, що вас цікавлять. На нашому сайті ви також можете ознайомитися з інформацією: "Як застосовувати Мезакар таблетки 200 мг №50?" згідно з інструкцією до препарату або “Які є аналоги Мезакар таблетки 200 мг №50?” перед замовленням препарату.