Doc.ua - бронь ліків у декілька кліків! Знижка до 30% у понад 6000 аптек

Мезакар СР таблетки 400 мг №50
Зовнішній вигляд товару може відрізнятися від зображеного
За рецептом в наявності
Артикул 013529Код реєстрації UA/9832/02/01
ATC-Класифікатор: Карбамазепін
Торгова назва: Мезакар
Діюча речовина: Карбамазепін
180.32 - 225.98 грн

180.32 - 225.98 грн
Можливі варіанти доставки через сервіс
Безплатно
“Нова Пошта”: на адресу
від 65 грн
2-3 дні

Форми випуску

Форми випуску, які є в наявності у вашому місті

Аналоги (Збіг по складу діючої речовини)

Фармакологічні властивості

Форма випуску: Таблетки
Кому можна: Дорослим
Спосіб введення: Всередину / перорально
Температура зберігання: Кімнатна температура
Взаємодія з їжею: Під час, Після

Інструкція - Мезакар СР таблетки 400 мг №50

Состав

действующее вещество: карбамазепин (carbamazepine)

1 таблетка содержит карбамазепина 400 мг

Вспомогательные вещества: целлюлоза микрокристаллическая, гипромеллоза, натрия лаурилсульфат, повидон (PVP K 30), кремния диоксид коллоидный, магния стеарат.

Показания.

эпилепсия:
-сложные или простые парциальные судорожные припадки (с потерей или без потери сознания) с вторичной генерализацией или без нее;

-генерализовани тонико-клонические судорожные припадки;

-Смешанные формы судорожных припадков.

Мезакар® SR можно применять в качестве монотерапии, так и в составе комбинированной терапии.

Острые маниакальные состояния; поддерживающая терапия при биполярных аффективных расстройствах с целью профилактики обострений или для ослабления клинических проявлений обострения.
Синдром алкогольной абстиненции.
Идиопатическая невралгия тройничного нерва и невралгия тройничного нерва при рассеянном склерозе (типичная и атипичная).
Идиопатическая невралгия языкоглоточного нерва.

Противопоказания.

Повышенная чувствительность к карбамазепина и окскарбазепина или к подобным в химическом отношении лекарственных препаратов (например, трициклических антидепрессантов), или к любому другому компоненту препарата.
Блокада.
Угнетение костного мозга в анамнезе.
Печеночная порфирия (например, острая интермиттирующая порфирия, смешанная порфирия, поздняя порфирия кожи) в анамнезе.
Одновременное применение с ингибиторами МАО (MAO).

Способ применения и дозы.

Мезакар® SR назначать перорально; обычно суточную дозу препарата следует распределять на два приема. Принимать препарат можно во время еды, после еды или в промежутках между приемами пи

Цей препарат в аптеках м. Київ
На карті Cписок
Бажаємо здоров'я04060, м.Київ, вул. Щусєва, 32
180.32 грн
Аптечна мережа 911 (Київська 118)м. Київ, Шевченківський р-н, вул. Хмельницького Богдана, буд. 10
197.8 грн
Бажаємо здоров'я03186, м.Київ, б-р Чоколівський, 19,19-а,19-б
Бажаємо здоров'я02068, м.Київ, вул.Ревуцького,12/1
Показати ще 20 аптек

Як отримати рецепт на Мезакар СР таблетки 400 мг №50

Відповідно до закону “Наказ МОЗ України від 21.07.2022 р. № 1284”, починаючи з 1 серпня 2022 року, для придбання Мезакар СР таблетки 400 мг №50 потрібна наявність електронного рецепту. А з 1 квітня 2023 року, відповідно до “Наказу МОЗ України від 15.03.2023 № 494”, відбулося розширення закону на додаткові препарати. Тепер він також включає рецептурні ліки, наприклад, серцево-судинні та гормональні засоби.

Скористайтеся сервісом Doc.ua - Eрецепт за 10 хвилин, щоб отримати рецепт на ліки у Києві та Україні та придбати Мезакар СР таблетки 400 мг №50 . У наші дні візит до лікаря може бути скрутним, і наш сервіс створений, щоб запропонувати вирішення цієї проблеми, замінюючи оффлайн-візит до фахівця. Завдяки Doc.ua - Eрецепт, ви можете проконсультуватися з лікарем та отримати рецепт на Мезакар СР таблетки 400 мг №50 , не залишаючи свого будинку.

Немає необхідності в обов'язковій декларації із сімейним лікарем.

Товари які зараз купують

Онлайн-консультація з професійним лікарем не виходячи з дому
Замовити консультацію

Як купити Мезакар СР таблетки 400 мг №50?

Придбати Мезакар СР таблетки 400 мг №50 можна в одній з аптек-партнерів сервісу Doc.ua - швидко, зручно та вигідно! Середня ціна на Мезакар СР таблетки 400 мг №50 серед різних аптек міста становить 201.22 грн.

За допомогою сервісу Doc.ua ви можете легко знайти та забронювати Мезакар СР таблетки 400 мг №50, а також дізнатися ціну на препарат у вашому місті.

Як оформити замовлення?

1. Вибрати відповідну аптеку за ціною та розташуванням
  4. Введіть ваші дані та натисніть “Оформити замовлення”.
  5. Вам буде надіслано повідомлення від Doc.ua про підтвердження замовлення.

Перед тим, як здійснити покупку препарату, можна проконсультуватися в аптеці з фармацевтом і уточнити питання щодо препарату, що вас цікавлять. На нашому сайті ви також можете ознайомитися з інформацією: "Як застосовувати Мезакар СР таблетки 400 мг №50?" згідно з інструкцією до препарату або “Які є аналоги Мезакар СР таблетки 400 мг №50?” перед замовленням препарату.