Миттєвий зв'язок з Doc.ua

Doc.ua - бронь ліків у декілька кліків! Знижка до 30% у понад 6000 аптек

Прогінова таблетки, 2 мг, №21
Зовнішній вигляд товару може відрізнятися від зображеного
в наявності
Артикул 004812Код реєстрації UA/4865/01/01
778.60 - 988.06 грн

778.60 - 988.06 грн
Можливі варіанти доставки через сервіс
Безплатно

Форма випуску: Таблетки
Кому можна: Дорослим, Водіям
Спосіб введення: Всередину / перорально
Температура зберігання: Кімнатна температура
Взаємодія з їжею: Не має значення

Інструкція - Прогінова таблетки, 2 мг, №21

Склад:

діюча речовина:естрадіолу валерат;

1 таблетка вкрита оболонкою містить 2 мг естрадіолу валерату;

Показання.

Замісна гормональна терапія (ЗГТ) для лікування ознак та симптомів дефіциту естрогенів у жінок після настання менопаузи.

Протипоказання.

Підвищена чутливість до діючої речовини або до будь-якої з допоміжних речовин препарату.

Рак молочної залози діагностований на даний момент в анамнезі або підозра на нього.

Злоякісні пухлини що є естрогензалежними або підозра на них (наприклад рак ендометрія).

Генітальна кровотеча нез’ясованої етіології.

Невилікувана гіперплазія ендометрія.

Венозні тромбоемболічні події (наприклад тромбоз глибоких вен тромбоемболія легеневої артерії) що спостерігаються нині або виникали у минулому.

Артеріальні тромбоемболічні події (наприклад стенокардія інфаркт міокарда) що спостерігаються нині або виникали у минулому.

Схильність до розвитку тромбозів (наприклад дефіцит протеїну С дефіцит протеїну S або антитромбіну).

Високий ризик розвитку венозного або артеріального тромбозу.

Гострі захворювання печінки або наявність таких захворювань в анамнезі (поки показники функції печінки не повернуться до норми).

Тяжкі захворювання печінки.

Порфірія.

Пухлини печінки (доброякісні або злоякісні) нині або в минулому.

Тяжка гіпертригліцеридемія.

Спосіб застосування та дози.

Для початку а також продовження лікування постменопаузальних симптомів завжди слід при

Цей препарат в аптеках м. Київ
На карті Cписок
Бажаємо здоров'я04114, м.Київ, вул. Макіївська,7, прим.252
778.6 грн
АНЦвул. Ярославів Вал, 20
890.98 грн
АНЦвул. Велика Васильківська, 72 (Червоноармійська)
816.32 грн
АНЦпр. Правди, 12в
826.9 грн
Бажаємо здоров'я01054, м.Київ, вул.Хмельницького Богдана,37
АНЦвул. Теліги Олени, 31/1
Бажаємо здоров'я02094, м.Київ, вул.Хоткевича Гната,10
АНЦпл. Привокзальна, 1 (ст. метро Вокзальна)
Бажаємо здоров'я04211, м.Київ, вул.Йорданська,6
Бажаємо здоров'я04207, м.Київ, вул.Левка Лук'яненка(Тимошенка Маршала), 11а, прим.109
Бажаємо здоров'я02095, м.Київ, вул.Княжий Затон,9, прим.453
829.1 грн
Бажаємо здоров'я04207, м.Київ, вул.Зої Гайдай,6 прим.146
829.1 грн
Показати ще 20 аптек

З цим товаром також купують

Товари які зараз купують

Онлайн-консультація з професійним лікарем не виходячи з дому
Замовити консультацію

Як купити Прогінова таблетки, 2 мг, №21?

Придбати Прогінова таблетки, 2 мг, №21 можна в одній з аптек-партнерів сервісу Doc.ua - швидко, зручно та вигідно! Середня ціна на Прогінова таблетки, 2 мг, №21 серед різних аптек міста становить 884.35 грн.

За допомогою сервісу Doc.ua ви можете легко знайти та забронювати Прогінова таблетки, 2 мг, №21, а також дізнатися ціну на препарат у вашому місті.

Як оформити замовлення?

1. Вибрати відповідну аптеку за ціною та розташуванням
  2. Додати його до кошика (якщо хочете замовити ще) або замовити з доставкою (доставку у вашому місті на відділення Нової пошти або кур'єром за адресою)
  3. Перевірити наявність всіх обраних товарів у цій аптеці, якщо товари не всі, потрібно вибрати іншу аптеку.
  4. Введіть ваші дані та натисніть “Оформити замовлення”.
  5. Вам буде надіслано повідомлення від Doc.ua про підтвердження замовлення.
  6. Очікуйте на отримання повідомлення від аптеки протягом 20 хвилин про статус бронювання вашого замовлення.

Перед тим, як здійснити покупку препарату, можна проконсультуватися в аптеці з фармацевтом і уточнити питання щодо препарату, що вас цікавлять. На нашому сайті ви також можете ознайомитися з інформацією: "Як застосовувати Прогінова таблетки, 2 мг, №21?" згідно з інструкцією до препарату або “Які є аналоги Прогінова таблетки, 2 мг, №21?” перед замовленням препарату.

Кожен день ми оновлюємо дані про препарати, щоб наші користувачі завжди мали актуальну інформацію про них: інструкція користувача, наявність препарату в різних аптеках міста та його актуальна ціна.