Doc.ua - бронь ліків у декілька кліків! Знижка до 30% у понад 6000 аптек

Лінезолідін р-н для інф. 2 мг/мл 300 мл

Лінезолідін  р-н для інф. 2 мг/мл 300 мл
Зовнішній вигляд товару може відрізнятися від зображеного
За рецептом в наявності
Виробник: Галичфарм
584.30 - 716.36 грн

Лінезолідін р-н для інф. 2 мг/мл 300 мл

584.30 - 716.36 грн
Можливі варіанти доставки через сервіс
Безплатно
“Нова Пошта”: на адресу
від 65 грн
2-3 дні

Форми випуску

Форми випуску, які є в наявності у вашому місті

Фармакологічні властивості

Форма випуску: розчин для інфузій
Кому можна: Дорослим, Аллергікам, Діабетикам
Спосіб введення: Крапельниці
Взаємодія з їжею: Не має значення

Інструкція - Лінезолідін р-н для інф. 2 мг/мл 300 мл Завантажити інструкцію

Склад:

діюча речовина: linezolid;

1 мл розчину містить лінезоліду 2 мг;

допоміжні речовини: натрію цитрат, кислота лимонна безводна, глюкози моногідрат, вода для ін’єкцій.

Показання.

Лікування інфекцій, спричинених чутливими штамами певних мікроорганізмів, при таких станах:

- нозокоміальна пневмонія;

- негоспітальна пневмонія;

- ускладнені інфекції шкіри та її структур, зокрема інфекції на тлі діабетичної стопи без супутнього остеомієліту, спричинені Staphylococcus aureus (метицилінчутливими та метицилінрезистентними ізолятами), Streptococcus pyogenes або Streptococcus agalactiae; лінезолід не був вивчений у лікуванні виразкових пролежнів.

- неускладнені інфекції шкіри та її структур, спричинені Staphylococcus aureus (тільки метицилінчутливими ізолятами) або Streptococcus pyogenes;

- резистентні до ванкоміцину інфекції, спричинені штами Enterococcus faecium, включаючи інфекції, що супроводжуються бактеріємією.

Лінезолідин не показаний для лікування інфекцій, спричинених грамнегативними мікроорганізмами. У разі підозри або виявлення грамнегативного збудника потрібно негайно розпочати специфічну грамнегативну терапію.

Протипоказання.

Відома гіперчутливість до лінезоліду або будь-якого іншого компонента препарату.

Лінезолідин не слід застосовувати пацієнтам, які приймають будь-які препарати, що пригнічують моноаміноксидазу А та В (наприклад фенелзин, ізокарбоксазид, селегілін, моклобемід), або протягом двох тижнів після прийому таких препаратів.

За винятком випадків, коли є можливіс

Цей препарат в аптеках м. Київ
На карті Cписок
Аптечна мережа 911 (Головна аптека Києва)м. Київ, Печерський р-н, б-р Лесі Українки, буд. 24, прим. 483
584.3 грн
Аптечна мережа 911 (Київ-Хрещатик 22)м. Київ, Шевченківський р-н, вул. Хрещатик, буд. 22
679.44 грн
Бажаємо здоров'я04114, м.Київ, вул.Вишгородська,45а/2
627.8 грн
Бажаємо здоров'я02092, м.Київ, вул.Рогозівська,6
627.8 грн
Аптека оптових цін (Київ Аптека № 62 (ТВА))м. Київ, Святошинський р-н, бульв. Миколи Руденка, буд. 14-А, прим. 120
628.8 грн
Аптека оптових цін (Київська 16)м. Київ, Солом'янський р-н, просп. Повітряних Сил, буд. 50/2, прим. 26
629.09 грн
Бажаємо здоров'я03110, м.Київ, вул.Солом'янська,33
632.6 грн
Показати ще 20 аптек

З цим товаром також купують

Як швидко отримати рецепт на Лінезолідін р-н для інф. 2 мг/мл 300 мл

З 1 серпня 2022 року, відповідно до закону “Наказ МОЗ України від 21.07.2022р. № 1284”, Лінезолідін р-н для інф. 2 мг/мл 300 мл можна придбати лише з електронним рецептом. І починаючи з 1 квітня 2023 року, до законодавства було внесено поправки відповідно до “Наказу МОЗ України від 15.03.2023 № 494”, внаслідок яких закон став застосовуватись і до інших ліків. Зокрема, він тепер охоплює такі рецептурні препарати, як серцево-судинні та гормональні засоби.

Сервіс Doc.ua - Eрецепт за 10 хвилин дозволяє отримати електронний рецепт на ліки для покупки Лінезолідін р-н для інф. 2 мг/мл 300 мл . У сучасних умовах відвідування лікаря стає дедалі складнішим. Наш сервіс покликаний полегшити цю проблему, пропонуючи альтернативу офлайн-візиту до фахівця. Ви можете пройти консультацію лікаря без виходу з дому та отримати рецепт на Лінезолідін р-н для інф. 2 мг/мл 300 мл через Doc.ua - Eрецепт.

Обов'язкової декларації із сімейним лікарем не потрібно.

Товари які зараз купують

Онлайн-консультація з професійним лікарем не виходячи з дому
Замовити консультацію

Як купити Лінезолідін р-н для інф. 2 мг/мл 300 мл?

Придбати Лінезолідін р-н для інф. 2 мг/мл 300 мл можна в одній з аптек-партнерів сервісу Doc.ua - швидко, зручно та вигідно! Середня ціна на Лінезолідін р-н для інф. 2 мг/мл 300 мл серед різних аптек міста становить 660.97 грн.

За допомогою сервісу Doc.ua ви можете легко знайти та забронювати Лінезолідін р-н для інф. 2 мг/мл 300 мл, а також дізнатися ціну на препарат у вашому місті.

Як оформити замовлення?

1. Вибрати відповідну аптеку за ціною та розташуванням
  4. Введіть ваші дані та натисніть “Оформити замовлення”.
  5. Вам буде надіслано повідомлення від Doc.ua про підтвердження замовлення.

Перед тим, як здійснити покупку препарату, можна проконсультуватися в аптеці з фармацевтом і уточнити питання щодо препарату, що вас цікавлять. На нашому сайті ви також можете ознайомитися з інформацією: "Як застосовувати Лінезолідін р-н для інф. 2 мг/мл 300 мл?" згідно з інструкцією до препарату або “Які є аналоги Лінезолідін р-н для інф. 2 мг/мл 300 мл?” перед замовленням препарату.