Doc.ua - бронь лекарств в несколько кликов! Скидка до 30% в свыше 6000 аптек

Линезолидин р-р для инф. 2 мг/мл 300 мл
Внешний вид товара может отличаться от изображенного
По рецепту в наличии
Артикул 005971Код регистрации UA/11948/01/01
ATC-Классификатор: Линезолид
Торговое название: Линезолидин
Действующее вещество: Linezolid
Производитель: Галичфарм
618.00 - 716.36 грн

618.00 - 716.36 грн
Возможные варианты доставки через сервис
Бесплатно
”Новая Почта”: по адресу
от 65 грн
2-3 дня

Формы выпуска

Формы выпуска, которые есть в вашем городе

Фармакологические свойства

Форма выпуска: раствор для инфузий
Кому можно: Взрослым, Аллергикам, Диабетикам
Способ ввода: Капельницы
Взаимодействие с едой: Не имеет значения

Инструкция - Линезолидин р-р для инф. 2 мг/мл 300 мл Скачать инструкцию

Склад:

діюча речовина: linezolid;

1 мл розчину містить лінезоліду 2 мг;

допоміжні речовини: натрію цитрат, кислота лимонна безводна, глюкози моногідрат, вода для ін’єкцій.

Показання.

Лікування інфекцій, спричинених чутливими штамами певних мікроорганізмів, при таких станах:

- нозокоміальна пневмонія;

- негоспітальна пневмонія;

- ускладнені інфекції шкіри та її структур, зокрема інфекції на тлі діабетичної стопи без супутнього остеомієліту, спричинені Staphylococcus aureus (метицилінчутливими та метицилінрезистентними ізолятами), Streptococcus pyogenes або Streptococcus agalactiae; лінезолід не був вивчений у лікуванні виразкових пролежнів.

- неускладнені інфекції шкіри та її структур, спричинені Staphylococcus aureus (тільки метицилінчутливими ізолятами) або Streptococcus pyogenes;

- резистентні до ванкоміцину інфекції, спричинені штами Enterococcus faecium, включаючи інфекції, що супроводжуються бактеріємією.

Лінезолідин не показаний для лікування інфекцій, спричинених грамнегативними мікроорганізмами. У разі підозри або виявлення грамнегативного збудника потрібно негайно розпочати специфічну грамнегативну терапію.

Протипоказання.

Відома гіперчутливість до лінезоліду або будь-якого іншого компонента препарату.

Лінезолідин не слід застосовувати пацієнтам, які приймають будь-які препарати, що пригнічують моноаміноксидазу А та В (наприклад фенелзин, ізокарбоксазид, селегілін, моклобемід), або протягом двох тижнів після прийому таких препаратів.

За винятком випадків, коли є можливіс

Этот препарат в аптеках г. Киев
На карте Cписок
Аптека оптових цін (Київська 130)м. Київ, вул. Гетьмана Павла Полуботка, буд. 9Г, прим. 1
618 грн
Аптечна мережа 911 (Київ-Хрещатик 22)м. Київ, Шевченківський р-н, вул. Хрещатик, буд. 22
679.44 грн
Бажаємо здоров'я02091, м.Київ, Харківське шосе,170, прим.119-120
Бажаємо здоров'я04107, м.Київ, пр-т Любомира Гузара, 30/28
Бажаємо здоров'я04114, м.Київ, вул.Вишгородська,45а/2
627.8 грн
Аптека оптових цін (Київ Аптека № 62 (ТВА))м. Київ, Святошинський р-н, бульв. Миколи Руденка, буд. 14-А, прим. 120
628.8 грн
Аптека оптових цін (Київська 16)м. Київ, Солом'янський р-н, просп. Повітряних Сил, буд. 50/2, прим. 26
629.09 грн
Показать еще 20 аптек

С этим товаром тоже покупают

Как быстро получить рецепт на Линезолидин р-р для инф. 2 мг/мл 300 мл

С 1 августа 2022 года, в соответствии с законом “Наказ МОЗ України від 21.07.2022 р. № 1284”, Линезолидин р-р для инф. 2 мг/мл 300 мл можно приобрести только с электронным рецептом. И начиная с 1 апреля 2023 года, в законодательство были внесены поправки в соответствии с “Приказом МОЗ Украины от 15.03.2023 № 494“, в результате которых закон стал применяться и к другим лекарствам. В частности, он теперь охватывает такие рецептурные препараты, как сердечно-сосудистые и гормональные средства.

Сервис Doc.ua - Eрецепт за 10 минут позволяет вам получить электронный рецепт на лекарства для покупки Линезолидин р-р для инф. 2 мг/мл 300 мл . В современных условиях посещение врача становится все более сложным. Наш сервис призван облегчить эту проблему, предлагая альтернативу оффлайн-визиту к специалисту. Вы можете пройти консультацию врача без выхода из дома и получить рецепт на Линезолидин р-р для инф. 2 мг/мл 300 мл через Doc.ua - Eрецепт.

Обязательной декларации с семейным врачом не требуется.

Товары которые сейчас покупают

Онлайн-консультация с профессиональным врачом не выходя из дома
Заказать консультацию