Doc.ua - бронь ліків у декілька кліків! Знижка до 30% у понад 6000 аптек

Кратеправін капсули №30
Зовнішній вигляд товару може відрізнятися від зображеного
в наявності
Артикул 012432Код реєстрації
285.20 - 350.31 грн

285.20 - 350.31 грн
Можливі варіанти доставки через сервіс
Безплатно

Форма випуску: Капсули
Кому можна: Дорослим, Аллергікам, Діабетикам, Водіям
Спосіб введення: Всередину / перорально
Температура зберігання: Кімнатна температура
Взаємодія з їжею: Не має значення

Склад

1 капсула містить екстракт плодів глоду - 150 мг, екстракт барвінку - 60 мг, екстракт листя гінкго білоба - 50 мг, екстракт кореня пуерарії лопатеві - 50 мг, допоміжні речовини: двоокис кремнію (Орісіл), кальцію стеарат, лактоза, мікрокристалічна целюлоза. Поживна (харчова) і енергетична цінність (калорійність) на 100 г: білки - 12,0 г, вуглеводи - 7,3 г, жірі- 1,0 г енергетична цінність (калорійність) - 86,2 ккал (361 кДж).

Показання до застосування

За рекомендацією лікаря, в раціонах дієтичного харчування, в якості дієтичної добавки як додаткове джерело біологічно активних речовин рослинного походження (флавоноїдів, проціанідинів, аскорбінової кислоти, каротину, органічних кислот, пектинових речовин, холін). Може бути рекомендований з метою: нормалізації функціонального стану серцево-судинної системи і мозкового кровообігу поліпшенню пам'яті, концентрації уваги, підвищенню розумової і фізичної працездатності; запобігання тромбозів судин, діабетичних ускладнень і вегетосудинної проявів; нормалізації порушення сну;

Спосіб застосування

вживати дорослим по 2 капсули на добу незалежно від прийому їжі. Курс споживання визначає лікар індивідуально. Перед застосуванням необхідно проконсультуватися з лікарем.

Протипоказання

вагітність і період лактації, індивідуальна чутливість до будь-якого з компонентів, пригнічення діяльності серцевого м'яза, брадикардія.

Цей препарат в аптеках м. Київ
На карті Cписок
Бажаємо здоров'я03110, м.Київ, вул.Романа Ратушного(Волгоградська), 21а
285.2 грн
АНЦвул. Ярославів Вал, 20
320.26 грн
Бажаємо здоров'я04212, м. Київ, вул.Героїв полку "Азов"(Малиновського Маршала), 34
Бажаємо здоров'я04107, м.Київ, пр-т Любомира Гузара, 30/28
Бажаємо здоров'я04114, м.Київ, вул. Макіївська,7, прим.252
286.06 грн
Бажаємо здоров'я02183, м.Київ, вул.Остафія Дашкевича(Курнатовського),15, прим.1-6, прим.58
287.47 грн
Бажаємо здоров'я02192, м.Київ, вул.Андрія Малишка,2д
287.52 грн
Аптека Шарапр. Героїв Сталінграду, 10а, корп.6
290.04 грн
АНЦбул. І. Шамо, 2/7 (Давидова)
290.05 грн
АНЦвул. Анатолія Солов`яненка, 16 (Бойченко)
290.5 грн
АНЦвул. Жолудєва, 6а
290.56 грн
АНЦвул. Деревлянська, 12/42
290.81 грн
Аптека Копійкавул. Софії Русової, 3
290.89 грн
АНЦвул. Велика Васильківська, 72 (Червоноармійська)
290.99 грн
АНЦвул. А. Малишко, 2д
291.03 грн
Бажаємо здоров'я03110, м.Київ, вул.Солом'янська,33
291.95 грн
Бажаємо здоров'я02002, м.Київ, вул.Митрополита Василя Липківського (вул.Урицького),№3
Бажаємо здоров'я03134, м.Київ, вул.Симиренка,1/2
Бажаємо здоров'я04201, м.Київ, вул.Кондратюка Юрія,4, прим.146
291.97 грн
Бажаємо здоров'я03148, м.Київ, пр-т Леся Курбаса, 4-В
291.97 грн
Показати ще 20 аптек

З цим товаром також купують

Товари які зараз купують

Онлайн-консультація з професійним лікарем не виходячи з дому
Замовити консультацію

Як купити Кратеправін капсули №30?

Придбати Кратеправін капсули №30 можна в одній з аптек-партнерів сервісу Doc.ua - швидко, зручно та вигідно! Середня ціна на Кратеправін капсули №30 серед різних аптек міста становить 314.73 грн.

За допомогою сервісу Doc.ua ви можете легко знайти та забронювати Кратеправін капсули №30, а також дізнатися ціну на препарат у вашому місті.

Як оформити замовлення?

1. Вибрати відповідну аптеку за ціною та розташуванням
  4. Введіть ваші дані та натисніть “Оформити замовлення”.
  5. Вам буде надіслано повідомлення від Doc.ua про підтвердження замовлення.

Перед тим, як здійснити покупку препарату, можна проконсультуватися в аптеці з фармацевтом і уточнити питання щодо препарату, що вас цікавлять. На нашому сайті ви також можете ознайомитися з інформацією: "Як застосовувати Кратеправін капсули №30?" згідно з інструкцією до препарату або “Які є аналоги Кратеправін капсули №30?” перед замовленням препарату.