Doc.ua - бронь ліків у декілька кліків! Знижка до 30% у понад 6000 аптек

Флуцинар гель 0,25 мг/г 15 г
Зовнішній вигляд товару може відрізнятися від зображеного
в наявності
Артикул 004146Код реєстрації UA/2878/01/01
147.80 - 198.90 грн

147.80 - 198.90 грн
Можливі варіанти доставки через сервіс
Безплатно

147.8 - 191.3 грн
Флуцинар N мазь 15г
Флуцинар N мазь 15г
147.78 - 179 грн
Форми випуску, які є в наявності у вашому місті

Аналоги (Збіг по складу діючої речовини)

Фармакологічні властивості

Форма випуску: Гель
Кому можна: Дорослим, Дітям, Аллергікам, Діабетикам, Водіям
Спосіб введення: Зовнішнє
Взаємодія з їжею: Не має значення

Інструкція - Флуцинар гель 0,25 мг/г 15 г

Склад:

діюча речовина: флуоцинолон;

1 г гелю містить флуоцинолону ацетоніду 0,25 мг;

допоміжні речовини: пропіленгліколь, етанол 96 %, динатрію едетат, кислота лимонна моногідрат, метилпарабен (Е 218), пропілпарабен (Е 216), триетаноламін, карбомер, вода очищена.

Показання.

Нетривале місцеве лікування гострих і тяжких неінфекційних запальних захворювань шкіри (сухі форми), які супроводжуються стійким свербежем або гіперкератозом та реагують на лікування глюкокортикостероїдами: себорейного дерматиту, уртикарного лишаю, атопічного дерматиту, контактної алергічної екземи, мультиформної еритеми, червоного вовчака, псоріазу волосяних ділянок шкіри, запущеного псоріазу, плескатого лишаю.

Протипоказання.

Піодермія, вітряна віспа, герпес, актиномікоз, бластомікоз, споротрихоз, численні псоріатичні бляшки, шкірні прояви сифілісу, туберкульоз шкіри, ерозивно-виразкові ураження шлунково-кишкового тракту, рани на ділянках аплікацій, невус, атерома, меланома, гемангіома, ксантома, саркома, пухлини шкірного покриву, рак шкіри, рожеві та вульгарні вугри, періанальний та генітальний свербіж, періоральний дерматит, пелюшковий дерматит, тромбофлебіт та трофічні виразки на тлі варикозного розширення вен.

Не застосовувати після вакцинації. Не слід застосовувати лікарський засіб на великих ділянках шкіри, особливо на рани, що довго не загоюються, наприклад глибокі опікові рани. Лікарський засіб не застосовувати в офтальмології.

Не рекомендується застосовувати Флуцинар®, гель, при бактеріальних, вірусних та грибкових інфекціях шкіри, після профілактичних щеплень, а також у випадку підтвердженої підвищеної чутливості до флуоцинолону аце

Цей препарат в аптеках м. Київ
На карті Cписок
Бажаємо здоров'я04209, м. Київ, вул. Героїв Дніпра, 31-А
147.8 грн
Аптека оптових цін (Київська 106)м. Київ, Шевченківський р-н, вул. Володимирська, буд. 42
173.04 грн
Бажаємо здоров'я04060, м.Київ, вул. Щусєва, 32
Бажаємо здоров'я03191, м.Київ, вул.Лятошинського композитора,18, прим.3
Бажаємо здоров'я02166, м.Київ, пр-т Лісовий,39-А
147.8 грн
Бажаємо здоров'я04207, м.Київ, вул.Левка Лук'яненка(Тимошенка Маршала), 11а, прим.109
Бажаємо здоров'я04207, м.Київ, вул.Зої Гайдай,6 прим.146
Бажаємо здоров'я03113, м.Київ, вул.Табірна(Лагерна),42
Бажаємо здоров'я04211, м.Київ, вул.Йорданська,6
Бажаємо здоров'я03028, м.Київ, пр-т Науки,9
147.8 грн
Бажаємо здоров'я02183, м.Київ, вул.Остафія Дашкевича(Курнатовського),15, прим.1-6, прим.58
Бажаємо здоров'я04159, м.Київ, вул.Калнишевського Петра,8, прим.1
Бажаємо здоров'я04114, м.Київ, вул.Вишгородська,56/2
Бажаємо здоров'я03179, м.Київ, вул.Ірпінська, 70, прим. 202
Бажаємо здоров'я04106, м.Київ, вул.Загорівська(Багговутівська),4, прим.61
Показати ще 20 аптек

З цим товаром також купують

Товари які зараз купують

Онлайн-консультація з професійним лікарем не виходячи з дому
Замовити консультацію

Як купити Флуцинар гель 0,25 мг/г 15 г?

Придбати Флуцинар гель 0,25 мг/г 15 г можна в одній з аптек-партнерів сервісу Doc.ua - швидко, зручно та вигідно! Середня ціна на Флуцинар гель 0,25 мг/г 15 г серед різних аптек міста становить 170.48 грн.

За допомогою сервісу Doc.ua ви можете легко знайти та забронювати Флуцинар гель 0,25 мг/г 15 г, а також дізнатися ціну на препарат у вашому місті.

Як оформити замовлення?

1. Вибрати відповідну аптеку за ціною та розташуванням
  4. Введіть ваші дані та натисніть “Оформити замовлення”.
  5. Вам буде надіслано повідомлення від Doc.ua про підтвердження замовлення.

Перед тим, як здійснити покупку препарату, можна проконсультуватися в аптеці з фармацевтом і уточнити питання щодо препарату, що вас цікавлять. На нашому сайті ви також можете ознайомитися з інформацією: "Як застосовувати Флуцинар гель 0,25 мг/г 15 г?" згідно з інструкцією до препарату або “Які є аналоги Флуцинар гель 0,25 мг/г 15 г?” перед замовленням препарату.