Doc.ua - бронь ліків у декілька кліків! Знижка до 30% у понад 6000 аптек

Флуцинар мазь 0,25 мг/г 15 г
Зовнішній вигляд товару може відрізнятися від зображеного
в наявності
Артикул 004147Код реєстрації UA/1720/01/01
160.86 - 212.50 грн

160.86 - 212.50 грн
Можливі варіанти доставки через сервіс
Безплатно

137.47 - 214.52 грн
Флуцинар N мазь 15г
Флуцинар N мазь 15г
147.78 - 213.75 грн
Форми випуску, які є в наявності у вашому місті

Аналоги (Збіг по складу діючої речовини)

Фармакологічні властивості

Форма випуску: Мазь
Кому можна: Дорослим, Дітям, Аллергікам, Діабетикам, Водіям
Спосіб введення: Зовнішнє
Взаємодія з їжею: Не має значення

Інструкція - Флуцинар мазь 0,25 мг/г 15 г

Склад:

діюча речовина: флуоцинолон;

1 г мазі містить флуоцинолону ацетоніду 0,25 мг;

допоміжні речовини: пропіленгліколь, кислота лимонна, ланолін, парафін білий м’який.

Показання.

Короткотривале лікування гострих і тяжких неінфекційних запальних захворювань шкіри (без ексудації), що супроводжуються стійким свербежем або гіперкератозом: себорейний дерматит, атопічний дерматит, вузликова кропив’янка (папульозна кропив’янка), алергічний контактний дерматит, багатоформна еритема, туберкульозний вовчак, псоріаз, червоний плескатий лишай.

Протипоказання.

Шкірні прояви сифілісу, туберкульоз шкіри, піодермія, вітряна віспа, герпес, актиномікоз, бластомікоз, споротрихоз, пелюшковий дерматит, аногенітальний свербіж, невус; атерома, гемангіома, ксантома, новоутворення шкіри, рани та виразкові ураження шкіри, рани на ділянках аплікацій, численні псоріатичні бляшки, трофічні виразки, пов’язані з варикозним розширенням вен, ерозивно-виразкові ураження травного тракту.

Не слід застосовувати мазь при бактеріальних, вірусних та грибкових інфекціях шкіри, звичайних та рожевих вуграх, періоральному дерматиті (dermatitis perioralis), після профілактичних щеплень, а також у випадку підтвердженої підвищеної чутливості до флуоцинолону ацетоніду або до інших глюкокортикостероїдів та до інших компонентів лікарського засобу.

Спосіб застосування та дози.

Препарат призначений для місцевого застосування. Мазь слід наносити тонким шаром на уражену шкіру 1-2 рази на добу.

Не слід застосовувати мазь під оклюзійну пов’язку. Лише у випадку псоріазу дозволяється застосовувати закриту пов’язку, яку слід змінювати кожного дня.

Лікування н

Цей препарат в аптеках м. Київ
На карті Cписок
Аптека оптових цін (Київська 98)м. Київ, Дарницький р-н, вул. Бориспільська, буд. 26ж
160.86 грн
Бажаємо здоров'я02192, м.Київ, вул.Андрія Малишка,2д
Бажаємо здоров'я02152, м.Київ, вул.Миколайчука Івана, 4
Бажаємо здоров'я04120, м.Київ, пров.Балтійський, 1, прим. 171
165.53 грн
Аптечна мережа 911 (Київська 77)м. Київ, Шевченківський р-н, вул. Іллєнка Юрія , буд. 1
166 грн
Аптека Доброго Днявул. Героїв полку "Азов", 12, Київ
Аптека Доброго Дняпр-т. Палладіна, 7 (ТЦ Novus), Київ
Аптека Доброго Днявул. Академіка Єфремова, 8-А, Київ
Показати ще 20 аптек

З цим товаром також купують

Товари які зараз купують

Онлайн-консультація з професійним лікарем не виходячи з дому
Замовити консультацію

Як купити Флуцинар мазь 0,25 мг/г 15 г?

Придбати Флуцинар мазь 0,25 мг/г 15 г можна в одній з аптек-партнерів сервісу Doc.ua - швидко, зручно та вигідно! Середня ціна на Флуцинар мазь 0,25 мг/г 15 г серед різних аптек міста становить 175.68 грн.

За допомогою сервісу Doc.ua ви можете легко знайти та забронювати Флуцинар мазь 0,25 мг/г 15 г, а також дізнатися ціну на препарат у вашому місті.

Як оформити замовлення?

1. Вибрати відповідну аптеку за ціною та розташуванням
  4. Введіть ваші дані та натисніть “Оформити замовлення”.
  5. Вам буде надіслано повідомлення від Doc.ua про підтвердження замовлення.

Перед тим, як здійснити покупку препарату, можна проконсультуватися в аптеці з фармацевтом і уточнити питання щодо препарату, що вас цікавлять. На нашому сайті ви також можете ознайомитися з інформацією: "Як застосовувати Флуцинар мазь 0,25 мг/г 15 г?" згідно з інструкцією до препарату або “Які є аналоги Флуцинар мазь 0,25 мг/г 15 г?” перед замовленням препарату.