Doc.ua - бронь ліків у декілька кліків! Знижка до 30% у понад 6000 аптек

Віаль краплі очні 0,5 мг/мл 10 мл
Зовнішній вигляд товару може відрізнятися від зображеного
в наявності
Артикул 010361Код реєстрації UA/4228/01/01
119.10 - 157.83 грн

119.10 - 157.83 грн
Можливі варіанти доставки через сервіс
Безплатно
“Нова Пошта”: на адресу
від 65 грн
2-3 дні

Форми випуску

Форми випуску, які є в наявності у вашому місті

Аналоги (Збіг по складу діючої речовини)

Фармакологічні властивості

Форма випуску: Краплі
Кому можна: Дорослим, Годуючим груддю, Аллергікам, Діабетикам, Водіям
Спосіб введення: Для очей
Температура зберігання: Кімнатна температура
Взаємодія з їжею: Не має значення

Інструкція - Віаль краплі очні 0,5 мг/мл 10 мл

Склад:

діюча речовина: tetryzoline;

1 мл препарату містить тетрагідрозоліну гідрохлориду у перерахуванні на 100 % суху речовину 0,5 мг;

допоміжні речовини: бензалконію хлорид; натрію дигідрофосфат, дигідрат; натрію гідрофосфат, додекагідрат; натрію хлорид; динатрію едетат; вода для ін’єкцій.

Показання.

Симптоматичне тимчасове полегшення вторинної гіперемії очей внаслідок помірного подразнювального впливу.

Протипоказання.

Підвищена чутливість до складових препарату, закритокутова глаукома.

Спосіб застосування та дози.

До початку застосування ковпачок флакона щільно не загвинчувати!

Перед першим застосуванням крапель максимально загвинтити ковпачок флакона. При цьому шип, що знаходиться з його внутрішнього боку, проколює отвір у флаконі.

Безпосередньо перед застосуванням треба потримати флакон у долоні, щоб підігріти його до температури тіла.

Ковпачок відгвинтити, зняти, злегка натискаючи на корпус флакона, розчин закапати в око (кон’юнктивальну порожнину).

Щоб запобігти витіканню розчину при зберіганні, після закапування препарату ковпачок слід щільно загвинтити, щоб шип, якій знаходиться з внутрішнього боку ковпачка, закрив отвір у флаконі. Зберігати препарат згідно з рекомендаціями, наведеними у розділі «Умови зберігання» (у вертикальному положенні).

Віаль® призначений лише для місцевого застосування в офтальмології.

Застосовувати препарат протягом більше 72 годин можна тільки під наглядом лікаря.

Дорослі та діти ≥ 6 років

Закапувати по 1–2 краплі розчину в уражене око (очі) до 4 разів на добу.

Діти віком від 2 до 6 років

Застосовувати ро

Цей препарат в аптеках м. Київ
На карті Cписок
Бажаємо здоров'я04207, м.Київ, вул.Левка Лук'яненка(Тимошенка Маршала), 11а, прим.109
119.1 грн
127.66 грн
Бажаємо здоров'я02091, м.Київ, Харківське шосе,170, прим.119-120
119.6 грн
Бажаємо здоров'я03194, м.Київ,б-р Кольцова,14-К
119.7 грн
Бажаємо здоров'я01103, м.Київ, вул.Підвисоцького Професора, 8-А
119.7 грн
Аптечна мережа 911 (Головна аптека Києва)м. Київ, Печерський р-н, б-р Лесі Українки, буд. 24, прим. 483
122.37 грн
Аптека оптових цін (Київська 23)м. Київ, Печерський р-н, вул. Бойчука Михайла, буд. 1/2
123.27 грн
Аптека оптових цін (Київська 121)м. Київ, Дніпровський р-н, вул. Сулеймана Стальського, буд. 22/10
123.32 грн
Бажаємо здоров'я04213, м.Київ, пров.Політехнічний,1/33/ пр-т Берестейський (Перемоги),1/33
Бажаємо здоров'я02092, м.Київ, вул.Рогозівська,6
Бажаємо здоров'я04201, м.Київ, вул.Кондратюка Юрія,4, прим.146
Бажаємо здоров'я03164, м.Київ, вул.Булаховського Академіка,28, прим.1
Бажаємо здоров'я03151, м.Київ, вул.Ушинського,23
Показати ще 20 аптек

З цим товаром також купують

Товари які зараз купують

Онлайн-консультація з професійним лікарем не виходячи з дому
Замовити консультацію

Як купити Віаль краплі очні 0,5 мг/мл 10 мл?

Придбати Віаль краплі очні 0,5 мг/мл 10 мл можна в одній з аптек-партнерів сервісу Doc.ua - швидко, зручно та вигідно! Середня ціна на Віаль краплі очні 0,5 мг/мл 10 мл серед різних аптек міста становить 132.68 грн.

За допомогою сервісу Doc.ua ви можете легко знайти та забронювати Віаль краплі очні 0,5 мг/мл 10 мл, а також дізнатися ціну на препарат у вашому місті.

Як оформити замовлення?

1. Вибрати відповідну аптеку за ціною та розташуванням
  4. Введіть ваші дані та натисніть “Оформити замовлення”.
  5. Вам буде надіслано повідомлення від Doc.ua про підтвердження замовлення.

Перед тим, як здійснити покупку препарату, можна проконсультуватися в аптеці з фармацевтом і уточнити питання щодо препарату, що вас цікавлять. На нашому сайті ви також можете ознайомитися з інформацією: "Як застосовувати Віаль краплі очні 0,5 мг/мл 10 мл?" згідно з інструкцією до препарату або “Які є аналоги Віаль краплі очні 0,5 мг/мл 10 мл?” перед замовленням препарату.