Doc.ua - бронь ліків у декілька кліків! Знижка до 30% у понад 6000 аптек

Домрид суспензія оральна 1 мг/1мл 60 мл №1
Зовнішній вигляд товару може відрізнятися від зображеного
в наявності
Артикул 000408Код реєстрації UA/8976/02/01
ATC-Класифікатор: Домперидон
Торгова назва: Домрид
Діюча речовина: Домперидон
Виробник: Кусум Фарм
132.08 - 200.99 грн

132.08 - 200.99 грн
Можливі варіанти доставки через сервіс
Безплатно
“Нова Пошта”: на адресу
від 65 грн
2-3 дні

Форми випуску

Форми випуску, які є в наявності у вашому місті

Аналоги (Збіг по складу діючої речовини)

Фармакологічні властивості

Форма випуску: Рідина
Кому можна: Дорослим, Дітям, Діабетикам
Спосіб введення: Всередину / перорально
Взаємодія з їжею: До

Інструкція - Домрид суспензія оральна 1 мг/1мл 60 мл №1 Завантажити інструкцію

Склад

діюча речовина: домперидон (domperidone); 1 мл суспензії містить домперидону 1 мг; допоміжні речовини: сахароза, полісорбат 80, кремнію діоксид колоїдний безводний, натрію карбоксиметилцелюлоза, натрію хлорид, пропіленгліколь, гліцерин, метилпарагідроксибензоат (Е 218), пропілпарагідроксибензоат (Е 216), Понсо 4R (Е 124), смакова добавка полуниця, вода очищена.

Показання

Для полегшення симптомів нудоти та блювання.

Протипоказання

Домрид® протипоказаний:

- хворим зі встановленою підвищеною чутливістю до домперидону або до допоміжних речовин препарату;

- хворим із пролактин-секреторною пухлиною гіпофіза (пролактиномою);

- хворим із помірними або тяжкими порушеннями функції печінки (див. розділ «Особливості застосування»);

- хворим із відомим подовженням інтервалів серцевої провідності, зокрема QTс, хворим зі значними порушеннями балансу електролітів або із фоновими хворобами серця, такими як застійна серцева недостатність (див. розділ «Особливості застосування»);

- якщо стимуляція рухової функції шлунка може бути небезпечною, наприклад при шлунково-кишковій кровотечі, механічній непрохідності або перфорації;

- протипоказане одночасне застосування із потужними інгібіторами CYP3A4 (незалежно від їх здатності подовжувати інтервал QT, див. розділ «Взаємодія з іншими лікарськими засобами та інші види взаємодій»);

- протипоказане одночасне застосування лікарських засобів, які подовжують інтервал QT, за виключенням апоморфіну (див. розділи «Взаємодія з іншими лікарськими засобами та інші види взаємодій» та «Особливості зас

Цей препарат в аптеках м. Київ
На карті Cписок
144.32 грн
АНЦвул. А. Ахматової, 34
144.42 грн
Показати ще 20 аптек

З цим товаром також купують

Товари які зараз купують

Онлайн-консультація з професійним лікарем не виходячи з дому
Замовити консультацію

Як купити Домрид суспензія оральна 1 мг/1мл 60 мл №1?

Придбати Домрид суспензія оральна 1 мг/1мл 60 мл №1 можна в одній з аптек-партнерів сервісу Doc.ua - швидко, зручно та вигідно! Середня ціна на Домрид суспензія оральна 1 мг/1мл 60 мл №1 серед різних аптек міста становить 151.1 грн.

За допомогою сервісу Doc.ua ви можете легко знайти та забронювати Домрид суспензія оральна 1 мг/1мл 60 мл №1, а також дізнатися ціну на препарат у вашому місті.

Як оформити замовлення?

1. Вибрати відповідну аптеку за ціною та розташуванням
  4. Введіть ваші дані та натисніть “Оформити замовлення”.
  5. Вам буде надіслано повідомлення від Doc.ua про підтвердження замовлення.

Перед тим, як здійснити покупку препарату, можна проконсультуватися в аптеці з фармацевтом і уточнити питання щодо препарату, що вас цікавлять. На нашому сайті ви також можете ознайомитися з інформацією: "Як застосовувати Домрид суспензія оральна 1 мг/1мл 60 мл №1?" згідно з інструкцією до препарату або “Які є аналоги Домрид суспензія оральна 1 мг/1мл 60 мл №1?” перед замовленням препарату.