Doc.ua - бронь ліків у декілька кліків! Знижка до 30% у понад 6000 аптек

Домрид SR таблетки пролонгованої дії 30 мг №30
Зовнішній вигляд товару може відрізнятися від зображеного
в наявності
Артикул 010734Код реєстрації UA/8976/03/01
ATC-Класифікатор: Домперидон
Торгова назва: Домрид
Виробник: Кусум Фарм
236.23 - 312.39 грн

236.23 - 312.39 грн
Можливі варіанти доставки через сервіс
Безплатно
“Нова Пошта”: на адресу
від 65 грн
2-3 дні

Форми випуску

Форми випуску, які є в наявності у вашому місті

Фармакологічні властивості

Форма випуску: Таблетки
Кому можна: Дорослим, Діабетикам
Спосіб введення: Всередину / перорально
Взаємодія з їжею: До

Інструкція - Домрид SR таблетки пролонгованої дії 30 мг №30 Завантажити інструкцію

Склад

діюча речовина: домперидону малеат (domperidone maleate); 1 таблетка містить домперидону малеату у перерахуванні на домперидон 30 мг; допоміжні речовини: лактози моногідрат, повідон, хіноліновий жовтий (Е 104), натрію кроскармелоза, магнію стеарат, кремнію діоксид колоїдний безводний, гідроксипропілметил-целюлоза, тальк.

Показання

Для полегшення симптомів нудоти та блювання.

Протипоказання

Домрид® SR протипоказаний:

- хворим зі встановленою підвищеною чутливістю до препарату або до допоміжних речовин;

- хворим із пролактин-секреторною пухлиною гіпофіза (пролактиномою);

- хворим із тяжкими або помірними порушеннями функції печінки та/або нирок (див. розділ «Особливості застосування»);

- хворим з відомим подовженням інтервалів серцевої провідності, зокрема QTс, хворим зі значними порушеннями балансу електролітів або із фоновими хворобами серця, такими як застійна серцева недостатність (див. розділ «Особливості застосування»);

- хворим з печінковою недостатністю;

- якщо стимуляція рухової функції шлунка може бути небезпечною, наприклад, при шлунково-кишковій кровотечі, механічній непрохідності або перфорації;

- протипоказане одночасне застосування кетоконазолу, еритроміцину або інших сильнодіючих інгібіторів CYP3A4;

- протипоказане одночасне застосування лікарських з

Цей препарат в аптеках м. Київ
На карті Cписок
Бажаємо здоров'я03061, м.Київ, пр-т Відрадний,24/93
Бажаємо здоров'я02072, м.Київ, вул.Єлизавети Чавдар, 18
Бажаємо здоров'я02217, м.Київ, вул.Закревського Миколи,29
236.26 грн
Бажаємо здоров'я04207, м.Київ, вул.Левка Лук'яненка(Тимошенка Маршала), 11а, прим.109
Бажаємо здоров'я04211, м.Київ, вул.Йорданська, 17-А
Бажаємо здоров'я03028, м.Київ, пр-т Науки,9
Бажаємо здоров'я03087, м.Київ, вул.Єреванська, 9/2
Бажаємо здоров'я04205, м.Київ, пр-т Оболонський,12, прим.120
Бажаємо здоров'я03151, м.Київ, вул.Ушинського,23
Бажаємо здоров'я02097, м.Київ, вул.Лисківська,12/1
237.33 грн
Аптека оптових цін (Київська 78)м. Київ, Оболонський р-н, просп. Володимира Івасюка, буд. 34
246.87 грн
Аптека оптових цін (Київська 16)м. Київ, Солом'янський р-н, просп. Повітрофлотський, буд. 50/2, прим. 26
247.47 грн
Показати ще 20 аптек

З цим товаром також купують

Товари які зараз купують

Онлайн-консультація з професійним лікарем не виходячи з дому
Замовити консультацію

Як купити Домрид SR таблетки пролонгованої дії 30 мг №30?

Придбати Домрид SR таблетки пролонгованої дії 30 мг №30 можна в одній з аптек-партнерів сервісу Doc.ua - швидко, зручно та вигідно! Середня ціна на Домрид SR таблетки пролонгованої дії 30 мг №30 серед різних аптек міста становить 257.77 грн.

За допомогою сервісу Doc.ua ви можете легко знайти та забронювати Домрид SR таблетки пролонгованої дії 30 мг №30, а також дізнатися ціну на препарат у вашому місті.

Як оформити замовлення?

1. Вибрати відповідну аптеку за ціною та розташуванням
  4. Введіть ваші дані та натисніть “Оформити замовлення”.
  5. Вам буде надіслано повідомлення від Doc.ua про підтвердження замовлення.

Перед тим, як здійснити покупку препарату, можна проконсультуватися в аптеці з фармацевтом і уточнити питання щодо препарату, що вас цікавлять. На нашому сайті ви також можете ознайомитися з інформацією: "Як застосовувати Домрид SR таблетки пролонгованої дії 30 мг №30?" згідно з інструкцією до препарату або “Які є аналоги Домрид SR таблетки пролонгованої дії 30 мг №30?” перед замовленням препарату.