Doc.ua - бронь ліків у декілька кліків! Знижка до 30% у понад 6000 аптек

Д-Вітум спрей для дітей 10 мл
Зовнішній вигляд товару може відрізнятися від зображеного
в наявності
Артикул 012628Код реєстрації 05.03.02-03/8478
203.73 - 264.90 грн

203.73 - 264.90 грн
Можливі варіанти доставки через сервіс
Безплатно
“Нова Пошта”: на адресу
від 65 грн
2-3 дні

Форми випуску

Форми випуску, які є в наявності у вашому місті

Фармакологічні властивості

Форма випуску: Спрей
Кому можна: Дорослим, Дітям, Водіям
Спосіб введення: Всередину / перорально
Температура зберігання: Кімнатна температура
Взаємодія з їжею: Не має значення

Спрей для дітей D-Vitum з вітаміном D3 - продукт, розрахований на дітей, включаючи тих, які ще перебувають на грудному харчуванні.

АКТИВНІ КОМПОНЕНТИ

Найважливішою функцією вітаміну D3 є регулювання метаболізму кальцію та фосфатів, сприяє правильній мінералізації і росту скелета, формування зубів і зростання кісток, так як допомагає організму виділяти кальцій з їжі і регулює його кількість. У дитинстві, тобто в період посиленого зростання, недостатність вітаміну D може призвести до виникнення хвороби «рахіту». Також недостатність вітаміну D3 пригнічує імунітет і нормальне функціонування щитовидної залози. Вітамін D3 - це природна форма вітаміну D, який утворюється в тварин і людей. У порівнянні з вітаміном D2 характеризується більш високою активністю (на 25%).

ПОКАЗАННЯ ДО ЗАСТОСУВАННЯ

Дітям від народження до 6-ти років як - додаткове джерело колекальциферола (вітаміну D3). Перед застосуванням вимагає консультації з лікарем-педіатром. Тривалість застосування узгоджувати з лікарем-педіатром.

СПОСІБ ЗАСТОСУВАННЯ

Продукт призначений для перорального застосування дітей грудного, раннього віку і старше. Упаковка супроводжується дозувальним насосом (дозатором), для установки на флаконі. Насос дозволяє здійснити точне вимірювання порції продукту. Рекомендується використовувати 1 спрей-дозу (1 натиск дозуючого насоса) безпосередньо в ротову порожнину один раз в день. 1 краплі міститься 500 МО (12,5 мкг) вітаміну D3. При змішаному і штучному вигодовуванні лікар призначає індивідуальну дозу D-Vitum спрей, виходячи з розрахунку вмісту вітаміну D3 в дитячих сумішах, а також у складі раціону дитини.

ПРОТИПОКАЗАННЯ

індивідуальна непереносимість компонентів.

СКЛАД

Масло, що містить

Цей препарат в аптеках м. Київ
На карті Cписок
Дешево (Київ Апт. пункт №6-1 "Вітанікус")м. Київ, Шевченківський р-н, вул. Багговутівська, буд. 1
203.73 грн
АНЦвул. Ярославів Вал, 20
259 грн
Аптека оптових цін (Київська 132)м. Київ, Дарницький р-н, вул. Княжий Затон, буд. 11
206.44 грн
Бажаємо здоров'я02225, м.Київ, пр-т Червоної Калини (Маяковського),15-а
215.04 грн
Бажаємо здоров'я04106, м.Київ, вул.Загорівська(Багговутівська),4, прим.61
215.04 грн
Аптека оптових цін (Київська 130)м. Київ, вул. Гетьмана Павла Полуботка, буд. 9Г, прим. 1
215.59 грн
Аптека оптових цін (Київська 96)м. Київ, Солом'янський р-н, вул. Солом’янська, буд. 16-Б
219.99 грн
АНЦвул. Солом`янська, 14
223.91 грн
Аптечна мережа 911 (Головна аптека Києва)м. Київ, Печерський р-н, б-р Лесі Українки, буд. 24, прим. 483
224.33 грн
Аптека оптових цін (Київська 99)м. Київ, Дніпровський р-н, вул. Андрея Шептицького Митрополита, буд. 24
224.92 грн
Бажаємо здоров'я02096, м.Київ, вул.Ялтинська,6, прим.65
Бажаємо здоров'я04111, м.Київ, вул.Щербаківського Данила,72
Бажаємо здоров'я01010, м.Київ, вул.Омеляновича-Павленка Михайла,7
Бажаємо здоров'я02232, м.Київ, вул.Закревського Миколи,61/2
Бажаємо здоров'я03151, м.Київ, вул.Ушинського,23
227.2 грн
Бажаємо здоров'я02002, м.Київ, вул.Андрея Шептицького Митрополита(вул.Луначарського),24, прим.297
227.2 грн
Аптека оптових цін (Київська 94)м. Київ, Подільський р-н, вул. Вишгородська, буд. 45
227.5 грн
Показати ще 20 аптек

З цим товаром також купують

Товари які зараз купують

Онлайн-консультація з професійним лікарем не виходячи з дому
Замовити консультацію

Як купити Д-Вітум спрей для дітей 10 мл?

Придбати Д-Вітум спрей для дітей 10 мл можна в одній з аптек-партнерів сервісу Doc.ua - швидко, зручно та вигідно! Середня ціна на Д-Вітум спрей для дітей 10 мл серед різних аптек міста становить 238.44 грн.

За допомогою сервісу Doc.ua ви можете легко знайти та забронювати Д-Вітум спрей для дітей 10 мл, а також дізнатися ціну на препарат у вашому місті.

Як оформити замовлення?

1. Вибрати відповідну аптеку за ціною та розташуванням
  4. Введіть ваші дані та натисніть “Оформити замовлення”.
  5. Вам буде надіслано повідомлення від Doc.ua про підтвердження замовлення.

Перед тим, як здійснити покупку препарату, можна проконсультуватися в аптеці з фармацевтом і уточнити питання щодо препарату, що вас цікавлять. На нашому сайті ви також можете ознайомитися з інформацією: "Як застосовувати Д-Вітум спрей для дітей 10 мл?" згідно з інструкцією до препарату або “Які є аналоги Д-Вітум спрей для дітей 10 мл?” перед замовленням препарату.