Doc.ua - бронь ліків у декілька кліків! Знижка до 30% у понад 6000 аптек

Брінтелікс таблетки 10 мг, №28
Зовнішній вигляд товару може відрізнятися від зображеного
За рецептом в наявності
Артикул 008828Код реєстрації UA/14150/01/02
ATC-Класифікатор: Вортіоксетин
Торгова назва: Брінтеллікс
Діюча речовина: Vortioxetine
1,146.29 - 1,503.56 грн

1,146.29 - 1,503.56 грн
Можливі варіанти доставки через сервіс
Безплатно

Форма випуску: Таблетки
Кому можна: Дорослим, Аллергікам, Діабетикам, Водіям
Спосіб введення: Всередину / перорально
Температура зберігання: Кімнатна температура
Взаємодія з їжею: Не має значення

Інструкція - Брінтелікс таблетки 10 мг, №28

Склад:

діюча речовина: вортіоксетин;

1 вкрита плівковою оболонкою таблетка містить 5 мг або 10 мг вортіоксетину у вигляді вортіоксетину гідроброміду;

допоміжні речовини: маніт (Е 421), целюлоза мікрокристалічна, гідроксипропілцелюлоза, натрію крохмальгліколят (тип А), магнію стеарат, гіпромелоза, макрогол 400, титану діоксид (E 171); таблетки 5 мг: заліза оксид червоний (Е 172); таблетки 10 мг: заліза оксид жовтий (Е 172).

Показання.

Лікування великого депресивного розладу у дорослих.

Протипоказання.

Підвищена чутливість до діючої речовини або до будь-якої складової препарату.

Одночасне застосування з неселективними інгібіторами моноаміноксидази (МАО) або селективними інгібіторами МАО-А.

Спосіб застосування та дози.

Спосіб застосування

Брінтеллікс застосовують перорально, з їжею або без.

Початкова та підтримуюча дози становлять 10 мг один раз на добу для дорослих віком до 65 років.

Залежно від індивідуальної чутливості пацієнта дозу можна збільшити максимально до 20 мг вортіоксетину одноразово на добу або знизити мінімально до 5 мг вортіоксетину одноразово на  добу.

Після усунення симптомів депресії рекомендується продовжувати лікування принаймні 6 місяців для зміцнення антидепресивного ефекту.

Припинення лікування

Лікування вортіоксетином можна припинити різко, немає необхідності поступового зниження дози.

Спеціальні групи пацієнтів

Пацієнти літнього віку

Найменшу ефективну дозу 5 мг вортіоксетину один раз на добу завжди слід використовувати як початкову дозу для пацієнтів віком ≥ 65 років. Рекомендується обережність при лікуванні пацієнтів віком &

Цей препарат в аптеках м. Київ
На карті Cписок
1191.06 грн
Бажаємо здоров'я02072, м.Київ, вул.Єлизавети Чавдар, 18
1194.74 грн
Показати ще 20 аптек

З цим товаром також купують

Як швидко отримати рецепт на Брінтелікс таблетки 10 мг, №28

Відповідно до закону “Наказ МОЗ України від 21.07.2022 р. № 1284”, починаючи з 1 серпня 2022 року, для придбання Брінтелікс таблетки 10 мг, №28 потрібна наявність електронного рецепту. А з 1 квітня 2023 року, відповідно до “Наказу МОЗ України від 15.03.2023 № 494”, відбулося розширення закону на додаткові препарати. Тепер він також включає рецептурні ліки, наприклад, серцево-судинні та гормональні засоби.

Скористайтеся сервісом Doc.ua - Eрецепт за 10 хвилин, щоб отримати рецепт на ліки в Україні та придбати Брінтелікс таблетки 10 мг, №28 . У наші дні візит до лікаря може бути скрутним, і наш сервіс створений, щоб запропонувати вирішення цієї проблеми, замінюючи оффлайн-візит до фахівця. Завдяки Doc.ua - Eрецепт, ви можете проконсультуватися з лікарем та отримати рецепт на Брінтелікс таблетки 10 мг, №28 , не залишаючи свого будинку.

Немає необхідності в обов'язковій декларації із сімейним лікарем.

Товари які зараз купують

Онлайн-консультація з професійним лікарем не виходячи з дому
Замовити консультацію

Як купити Брінтелікс таблетки 10 мг, №28?

Придбати Брінтелікс таблетки 10 мг, №28 можна в одній з аптек-партнерів сервісу Doc.ua - швидко, зручно та вигідно! Середня ціна на Брінтелікс таблетки 10 мг, №28 серед різних аптек міста становить 1,236.88 грн.

За допомогою сервісу Doc.ua ви можете легко знайти та забронювати Брінтелікс таблетки 10 мг, №28, а також дізнатися ціну на препарат у вашому місті.

Як оформити замовлення?

1. Вибрати відповідну аптеку за ціною та розташуванням
  4. Введіть ваші дані та натисніть “Оформити замовлення”.
  5. Вам буде надіслано повідомлення від Doc.ua про підтвердження замовлення.

Перед тим, як здійснити покупку препарату, можна проконсультуватися в аптеці з фармацевтом і уточнити питання щодо препарату, що вас цікавлять. На нашому сайті ви також можете ознайомитися з інформацією: "Як застосовувати Брінтелікс таблетки 10 мг, №28?" згідно з інструкцією до препарату або “Які є аналоги Брінтелікс таблетки 10 мг, №28?” перед замовленням препарату.