Doc.ua - бронь ліків у декілька кліків! Знижка до 30% у понад 6000 аптек

Травінор очні краплі р-н 0,04 мг/мл 2,5 мл
Зовнішній вигляд товару може відрізнятися від зображеного
в наявності
Артикул 010282Код реєстрації UA/16877/01/01
ATC-Класифікатор: Травопрост
Торгова назва: Травінор
Діюча речовина: ТРАВОПРОСТ
263.56 - 342.50 грн

263.56 - 342.50 грн
Можливі варіанти доставки через сервіс
Безплатно
2-3 дні
“Нова Пошта”: на адресу
від 65 грн
2-3 дні

Аналоги (Збіг по складу діючої речовини)

Фармакологічні властивості

Форма випуску: краплі очні
Кому можна: Дорослим
Спосіб введення: Для очей
Температура зберігання: Кімнатна температура
Взаємодія з їжею: Не має значення

Інструкція - Травінор очні краплі р-н 0,04 мг/мл 2,5 мл

Склад

діюча речовина: травопрост;

1 мл розчину містить 0,040 мг (40 мкг) травопросту;

допоміжні речовини: бензалконію хлорид, макрогол-15-гідроксистеарат, трометамол, борна кислота, динатрію едетат, маніт (Е 421), 1 М розчин натрію гідроксиду або 1 М розчин хлористоводневої кислоти, вода для ін’єкцій.

Показання

Для зниження підвищеного внутрішньоочного тиску у пацієнтів з очною гіпертензією або відкритокутовою глаукомою.

Протипоказання

Підвищена чутливість до діючої речовини або до інших компонентів лікарського засобу.

Спосіб застосування та дози

Для офтальмологічного застосування.

Застосування для лікування дорослих, включаючи пацієнтів літнього віку

По 1 краплі лікарського засобу Травінор® у кон’юнктивальний мішок (мішки) ураженого ока (очей) 1 раз на добу. Оптимальний ефект досягається при введенні дози ввечері.

Після закапування рекомендується затиснути носослізний канал або злегка закрити повіки. Це знижує системну абсорбцію ліків, введених в око, що може зменшити імовірність виникнення системних побічних ефектів.

Якщо застосовувати більше одного офтальмологічного засобу для місцевого застосування, інтервал між їхнім застосуванням повинен становити не менше 5 хвилин.

Якщо дозу пропущено, лікування необхідно продовжити з наступної запланованої дози. Доза не повинна перевищувати однієї краплі в уражене око (очі) 1 раз на добу.

Якщо відбувається заміна іншого офтальмологічного антиглаукомного засобу на Травінор®, застосування іншого препарату слід припинити і наступного дня розпо

Цей препарат в аптеках м. Київ
На карті Cписок
274.77 грн
Бажаємо здоров'я02090, м.Київ, Харківське шосе,9
274.77 грн
Показати ще 20 аптек

З цим товаром також купують

Товари які зараз купують

Онлайн-консультація з професійним лікарем не виходячи з дому
Замовити консультацію

Як купити Травінор очні краплі р-н 0,04 мг/мл 2,5 мл?

Придбати Травінор очні краплі р-н 0,04 мг/мл 2,5 мл можна в одній з аптек-партнерів сервісу Doc.ua - швидко, зручно та вигідно! Середня ціна на Травінор очні краплі р-н 0,04 мг/мл 2,5 мл серед різних аптек міста становить 291.0 грн.

За допомогою сервісу Doc.ua ви можете легко знайти та забронювати Травінор очні краплі р-н 0,04 мг/мл 2,5 мл, а також дізнатися ціну на препарат у вашому місті.

Як оформити замовлення?

1. Вибрати відповідну аптеку за ціною та розташуванням
  4. Введіть ваші дані та натисніть “Оформити замовлення”.
  5. Вам буде надіслано повідомлення від Doc.ua про підтвердження замовлення.

Перед тим, як здійснити покупку препарату, можна проконсультуватися в аптеці з фармацевтом і уточнити питання щодо препарату, що вас цікавлять. На нашому сайті ви також можете ознайомитися з інформацією: "Як застосовувати Травінор очні краплі р-н 0,04 мг/мл 2,5 мл?" згідно з інструкцією до препарату або “Які є аналоги Травінор очні краплі р-н 0,04 мг/мл 2,5 мл?” перед замовленням препарату.