Doc.ua - бронь ліків у декілька кліків! Знижка до 30% у понад 6000 аптек

Траватан краплі очні 40 мкг/мл 2,5 мг
Зовнішній вигляд товару може відрізнятися від зображеного
в наявності
Артикул 011310Код реєстрації UA/12422/01/01
ATC-Класифікатор: Травопрост
Торгова назва: Траватан
Діюча речовина: Травопрост
365.64 - 466.08 грн

365.64 - 466.08 грн
Можливі варіанти доставки через сервіс
Безплатно
2-3 дні
“Нова Пошта”: на адресу
від 65 грн
2-3 дні

Аналоги (Збіг по складу діючої речовини)

Фармакологічні властивості

Форма випуску: Краплі
Кому можна: Дорослим, Аллергікам, Діабетикам, Водіям
Спосіб введення: Для очей
Температура зберігання: Кімнатна температура
Взаємодія з їжею: Не має значення

Інструкція - Траватан краплі очні 40 мкг/мл 2,5 мг

Склад

діюча речовина: травопрост; 1 мл розчину містить 40 мкг травопросту;

допоміжні речовини: поліквад, олія рицинова поліетоксильована, гідрогенізована, кислота борна, маніт (E 421), натрію хлорид, пропіленгліколь, натрію гідроксид та/або кислота хлористоводнева концентрована (для регулювання рН), вода очищена.

Показання

Для зниження підвищеного внутрішньоочного тиску у пацієнтів з очною гіпертензією або відкритокутовою глаукомою.

Для зниження підвищеного внутрішньоочного тиску у дітей віком від 2 місяців до 18 років з очною гіпертензією або дитячою глаукомою.

Протипоказання

Підвищена чутливість до діючої речовини або до інших компонентів препарату.

Спосіб застосування та дози

Для офтальмологічного застосування.

Застосування для лікування дорослих, включаючи пацієнтів літнього віку

По 1 краплі препарату Траватан® у кон’юнктивальний мішок (мішки) ураженого ока (очей) 1 раз на добу. Оптимальний ефект досягається при введенні дози ввечері.

Після закапування рекомендується затиснути носослізний канал або злегка закрити повіки. Це знижує системну абсорбцію ліків, введених в око, що може зменшити імовірність виникнення системних побічних ефектів.

Якщо застосовувати більше одного офтальмологічного засобу для місцевого застосування, інтервал між їхнім застосуванням повинен становити не менше 5 хвилин (див. розділ «Взаємодія з іншими лікарськими засобами та інші види взаємодій»).

Якщо дозу пропущено, лікування необхідно продовжити з наступної запланованої дози. Доза не повинна перевищувати однієї кра

Цей препарат в аптеках м. Київ
На карті Cписок
377.92 грн
Бажаємо здоров'я02101, м.Київ, вул.Вінстона Черчилля(Червоноткацька), 14
378.32 грн
Показати ще 20 аптек

З цим товаром також купують

Товари які зараз купують

Онлайн-консультація з професійним лікарем не виходячи з дому
Замовити консультацію

Як купити Траватан краплі очні 40 мкг/мл 2,5 мг?

Придбати Траватан краплі очні 40 мкг/мл 2,5 мг можна в одній з аптек-партнерів сервісу Doc.ua - швидко, зручно та вигідно! Середня ціна на Траватан краплі очні 40 мкг/мл 2,5 мг серед різних аптек міста становить 398.24 грн.

За допомогою сервісу Doc.ua ви можете легко знайти та забронювати Траватан краплі очні 40 мкг/мл 2,5 мг, а також дізнатися ціну на препарат у вашому місті.

Як оформити замовлення?

1. Вибрати відповідну аптеку за ціною та розташуванням
  4. Введіть ваші дані та натисніть “Оформити замовлення”.
  5. Вам буде надіслано повідомлення від Doc.ua про підтвердження замовлення.

Перед тим, як здійснити покупку препарату, можна проконсультуватися в аптеці з фармацевтом і уточнити питання щодо препарату, що вас цікавлять. На нашому сайті ви також можете ознайомитися з інформацією: "Як застосовувати Траватан краплі очні 40 мкг/мл 2,5 мг?" згідно з інструкцією до препарату або “Які є аналоги Траватан краплі очні 40 мкг/мл 2,5 мг?” перед замовленням препарату.