Doc.ua - бронь ліків у декілька кліків! Знижка до 30% у понад 6000 аптек

Біогая Продентіс пастилки № 30
Зовнішній вигляд товару може відрізнятися від зображеного
в наявності
Артикул 012317Код реєстрації 05.03.02-03/20517
475.20 - 647.97 грн

475.20 - 647.97 грн
Можливі варіанти доставки через сервіс
Безплатно
“Нова Пошта”: на адресу
від 65 грн
2-3 дні

Форми випуску

Форми випуску, які є в наявності у вашому місті

Фармакологічні властивості

Форма випуску: Пастилки
Кому можна: Дорослим, Дітям
Спосіб введення: Для ротової порожнини
Температура зберігання: Прохолодне місце
Взаємодія з їжею: Не має значення

Склад

не менше 108 життєздатних бактерій Lactobacillus reuteri DSM 17938, не менше 108 життєздатних бактерій Lactobacillus reuteri ATCC PTA 5289;

допоміжні речовини: підсолоджувачі ізомальт DC 100, сукралоза; пальмова олія гідрогенізована, емульгатор ефіри сахарози жирних кислот, ароматизатори: м’ятний, ментоловий, смаковий агент олія м’яти.

за рекомендацією лікаря застосовувати в якості дієтичної добавки для дітей віком від 3 років і дорослих як додаткове джерело життєздатних молочнокислих бактерій, здатних колонізувати слизову оболонку ротоглотки. Lactobacillus reuteri Prodentis (Lactobacillus reuteri DSM 17938 та ATCC PTA 5289) антагоністично витісняють збудників карієсу, періодонтиту, гінгівіту та інших запальних захворювань ротоглотки, нормалізують її природний баланс, сприяють зменшенню запалення та кровоточивості слизової оболонки. Не слід використовувати як заміну повноцінного раціону харчування.

Застереження при застосуванні

підвищена чутливість до окремих компонентів продукту. Не є лікарським засобом. Дієтична добавка. Без ГМО. УМОВИ ЗБЕРІГАННЯ зберігати в упаковці виробника за температури від 0º С до 25º С в сухому, захищеному від світла і недоступному для дітей місці. Не заморожувати.

Спосіб застосування та рекомендована доза

рекомендований щоденний прийом (бажано після їжі та чищення зубів) по 1-2 пастилки на день. Пастилка повинна повільно розтанути у ротовій порожнині. Не перевищувати зазначену кількість для щоденного споживання.

Цей препарат в аптеках м. Київ
На карті Cписок
Бажаємо здоров'я02099, м.Київ, вул.Бориспільська, 9, прим.3
АНЦвул. Ярославів Вал, 20
539.57 грн
Бажаємо здоров'я02140, м.Київ, вул.Вишняківська, 2, прим.5
Бажаємо здоров'я03186, м.Київ, б-р Чоколівський, 19,19-а,19-б
503.82 грн
Бажаємо здоров'я04213, м.Київ, пров.Політехнічний,1/33/ пр-т Берестейський (Перемоги),1/33
Бажаємо здоров'я03186, м.Київ, б-р Чоколівський,16, прим.3
Бажаємо здоров'я04107, м.Київ, пр-т Любомира Гузара, 30/28
Бажаємо здоров'я02095, м.Київ, вул.Срібнокільська,11
Бажаємо здоров'я02152, м.Київ, пр-т Тичини Павла,9, кв.2
509.58 грн
Бажаємо здоров'я02091, м.Київ, Харківське шосе,152 (літера А)
Бажаємо здоров'я03049, м.Київ, вул.Брюлова, 1а, прим.2
528.29 грн
АНЦвул. Костянтинівська, 25
АНЦвул. Героїв Дніпра, 37
529.01 грн
АНЦвул. Є. Сверстюка, 2а (Раскової)
Показати ще 20 аптек

З цим товаром також купують

Товари які зараз купують

Онлайн-консультація з професійним лікарем не виходячи з дому
Замовити консультацію

Як купити Біогая Продентіс пастилки № 30?

Придбати Біогая Продентіс пастилки № 30 можна в одній з аптек-партнерів сервісу Doc.ua - швидко, зручно та вигідно! Середня ціна на Біогая Продентіс пастилки № 30 серед різних аптек міста становить 548.76 грн.

За допомогою сервісу Doc.ua ви можете легко знайти та забронювати Біогая Продентіс пастилки № 30, а також дізнатися ціну на препарат у вашому місті.

Як оформити замовлення?

1. Вибрати відповідну аптеку за ціною та розташуванням
  4. Введіть ваші дані та натисніть “Оформити замовлення”.
  5. Вам буде надіслано повідомлення від Doc.ua про підтвердження замовлення.

Перед тим, як здійснити покупку препарату, можна проконсультуватися в аптеці з фармацевтом і уточнити питання щодо препарату, що вас цікавлять. На нашому сайті ви також можете ознайомитися з інформацією: "Як застосовувати Біогая Продентіс пастилки № 30?" згідно з інструкцією до препарату або “Які є аналоги Біогая Продентіс пастилки № 30?” перед замовленням препарату.