Doc.ua - бронь ліків у декілька кліків! Знижка до 30% у понад 6000 аптек

Береш магній плюс b6 таблетки, №30
Зовнішній вигляд товару може відрізнятися від зображеного
в наявності
Артикул 001265Код реєстрації
35.31 - 367.11 грн

35.31 - 367.11 грн
Можливі варіанти доставки через сервіс
Безплатно
“Нова Пошта”: на адресу
від 65 грн
2-3 дні

Форми випуску

Форми випуску, які є в наявності у вашому місті

Фармакологічні властивості

Форма випуску: Таблетки
Кому можна: Дорослим, Водіям
Спосіб введення: Всередину / перорально
Температура зберігання: Кімнатна температура
Взаємодія з їжею: Після

Склад лікарського засобу:

діючі речовини: 1 таблетка вкрита плівковою оболонкою міститьпіридоксину 1 6 мг (у формі 1 9448 мг піридоксину гідрохлориду) магнію 250 мг (у формі 352 92 мг магнію оксиду важкого та 463 93 мг магнію цитрату); допоміжні речовини: кальцію гідрофосфат безводний целюлоза мікрокристалічна кросповідон магнію стеарат плівкове покриття АкваПоліш Рожевий 048.15 (гідроксипропілметилцелюлоза полідекстроза тальк гліцерин титану діоксид (Е-171) заліза оксид жовтий (Е-172) заліза оксид червоний (Е-172) заліза оксид чорний (Е-172)).

Показання для застосування

Лікування дефіциту магнію. Профілактика дефіциту магнію при станах що вимагають його підвищеного споживання (вагітність період  годування груддю підвищене фізичне навантаження). Лікування з метою відновлення належного рівня магнію в організмі при: – первинному дефіциті спричиненому зниженим споживанням магнію з їжею (спеціальна дієта дієта для схуднення); – вторинному дефіциті магнію спричиненому зниженим всмоктуванням (недостатність підшлункової залози хвороба Крона ульцерозний коліт) або підвищеними втратами магнію (пронос підвищене виведення із сечею опіки) а також при вторинному дефіциті магнію зумовленому певними видами лікарської терапії (деякі антибіотики імуносупресивні засоби діуретики та хіміотерапевтичні препарати). Профілактика дефіциту магнію при: – хронічній фізичній і розумовій втомі дратівливості стресі депресії розладах сну головному болю міалгії інтенсивних фізичних і розумових навантаженнях; – процесі старіння; хворобах з порушенням вуглеводного обміну що характеризуються несприйнятливістю до інсуліну  (ожиріння знижена толерантність до глюкози інсуліннезалежний цукровий діабет); – первинній артеріальній гіпе

Цей препарат в аптеках м. Київ
На карті Cписок
Бажаємо здоров'я04111, м.Київ, вул.Щербаківського Данила,72
239.47 грн
Бажаємо здоров'я03186, м.Київ, б-р Чоколівський,16, прим.3
239.47 грн
Бажаємо здоров'я04212, м.Київ, вул.Левка Лук'яненка(Тимошенка Маршала),6а, прим.2
240.11 грн
Бажаємо здоров'я02091, м.Київ, Харківське шосе,170, прим.119-120
240.31 грн
Бажаємо здоров'я02125, м.Київ, вул.Чорних Запорожців(П.Запорожця),21
241 грн
Бажаємо здоров'я02183, м.Київ, вул.Остафія Дашкевича(Курнатовського),15, прим.1-6, прим.58
241.76 грн
АНЦвул. Мельникова, 32
241.94 грн
Бажаємо здоров'я04212, м. Київ, вул.Героїв полку "Азов"(Малиновського Маршала), 34
242.96 грн
Бажаємо здоров'я04119, м.Київ, вул.Деревлянська,12/42
243.72 грн
Показати ще 20 аптек

Товари які зараз купують

Онлайн-консультація з професійним лікарем не виходячи з дому
Замовити консультацію

Як купити Береш магній плюс b6 таблетки, №30?

Придбати Береш магній плюс b6 таблетки, №30 можна в одній з аптек-партнерів сервісу Doc.ua - швидко, зручно та вигідно! Середня ціна на Береш магній плюс b6 таблетки, №30 серед різних аптек міста становить 293.7 грн.

За допомогою сервісу Doc.ua ви можете легко знайти та забронювати Береш магній плюс b6 таблетки, №30, а також дізнатися ціну на препарат у вашому місті.

Як оформити замовлення?

1. Вибрати відповідну аптеку за ціною та розташуванням
  4. Введіть ваші дані та натисніть “Оформити замовлення”.
  5. Вам буде надіслано повідомлення від Doc.ua про підтвердження замовлення.

Перед тим, як здійснити покупку препарату, можна проконсультуватися в аптеці з фармацевтом і уточнити питання щодо препарату, що вас цікавлять. На нашому сайті ви також можете ознайомитися з інформацією: "Як застосовувати Береш магній плюс b6 таблетки, №30?" згідно з інструкцією до препарату або “Які є аналоги Береш магній плюс b6 таблетки, №30?” перед замовленням препарату.