Doc.ua - бронь ліків у декілька кліків! Знижка до 30% у понад 6000 аптек

Апі-Норм супозиторії ректальні №5
Зовнішній вигляд товару може відрізнятися від зображеного
в наявності
Артикул 016247Код реєстрації
Торгова назва: Апі-норм
Виробник: Фармекс Груп
216.44 - 342.80 грн

216.44 - 342.80 грн
Можливі варіанти доставки через сервіс
Безплатно
“Нова Пошта”: на адресу
від 65 грн
2-3 дні

Форми випуску

Форми випуску, які є в наявності у вашому місті

Фармакологічні властивості

Форма випуску: Супозиторії
Кому можна: Дорослим, Водіям
Спосіб введення: Ректально
Температура зберігання: Кімнатна температура
Взаємодія з їжею: Не має значення

СКЛАД

Екстракти прополісу, чорної тополі, живокосту лікарського, звіробою. Допоміжні речовини: твердий жир, бджолиний віск, полісорбат, диметилсульфоксид, поліетиленоксид, кислота аскорбінова.

ПОКАЗАННЯ ДО ЗАСТОСУВАННЯ

Ректальні супозиторії АПИ-НОРМ активують імунну систему, підвищують життєвий тонус, запобігають запальні і хронічні захворювання органів малого таза. Рекомендовано в урології: при запальних і хронічних захворюваннях передміхурової залози, аденоми простати, сечовивідних шляхів, циститах, пієлонефритах, уретритах. У проктології: при запаленнях, ерозіях, поліпозах, тріщинах слизової прямої кишки, проктитах, гемороїдальних вузлах, прискорює загоєння післяопераційних ран.

СПОСІБ ЗАСТОСУВАННЯ

Перед використанням препарату, для поліпшення всмоктування через пряму кишку діючих речовин, бажано спорожнити кишечник і ввести супозиторій у пряму кишку на глибину половини вказівного пальця.

При запальних захворюваннях внутрішніх органів малого таза: гострих бактеріальних простатитах, уретритах, циститах, пієлонефритах, проктитах, запаленнях слизової прямої кишки, гемороїдальних вузлах, після операційних ран, препарат застосовують по одній свічці на ніч протягом 10-15 днів.

При хронічних захворюваннях вище зазначених органів малого таза і хронічному простатиті, що провокує запалення шийки сечового міхура, сім'яних пухирців, придатків яєчників, задньої уретри, препарат застосовують як самостійно, так і в комплексній терапії по одній свічці 2 рази на добу протягом 10-15 днів. При наявності залишкових симптомів, після тижневої перерви, продовжити застосування препарату по одній свічці на ніч протягом 10 днів.

При аденоматозних трансформаціях передміхурової залози, наявності аденоматозних вузлів і пору

Цей препарат в аптеках м. Київ
На карті Cписок
Аптека Доброго Днявул. Велика Васильківська (Червоноармійська), 38, Київ
216.44 грн
Аптечна мережа 911 (Київ-Хрещатик 22)м. Київ, Шевченківський р-н, вул. Хрещатик, буд. 22
335.54 грн
237.31 грн
Бажаємо здоров'я03028, м.Київ, пр-т Науки,9
Бажаємо здоров'я02154, м.Київ, б-р Шамо Ігоря,3, прим.75-76
237.34 грн
Бажаємо здоров'я04207, м.Київ, вул.Левка Лук'яненка(Тимошенка Маршала), 11а, прим.109
Бажаємо здоров'я02166, м.Київ, пр-т Лісовий,39-А
Бажаємо здоров'я02095, м.Київ, вул.Срібнокільська,11
240.3 грн
Бажаємо здоров'я02156, м.Київ, вул.Шолом-Алейхема,17
240.31 грн
Бажаємо здоров'я04212, м.Київ, вул.Левка Лук'яненка(Тимошенка Маршала),6а, прим.2
240.34 грн
Показати ще 20 аптек

З цим товаром також купують

Товари які зараз купують

Онлайн-консультація з професійним лікарем не виходячи з дому
Замовити консультацію

Як купити Апі-Норм супозиторії ректальні №5?

Придбати Апі-Норм супозиторії ректальні №5 можна в одній з аптек-партнерів сервісу Doc.ua - швидко, зручно та вигідно! Середня ціна на Апі-Норм супозиторії ректальні №5 серед різних аптек міста становить 266.37 грн.

За допомогою сервісу Doc.ua ви можете легко знайти та забронювати Апі-Норм супозиторії ректальні №5, а також дізнатися ціну на препарат у вашому місті.

Як оформити замовлення?

1. Вибрати відповідну аптеку за ціною та розташуванням
  4. Введіть ваші дані та натисніть “Оформити замовлення”.
  5. Вам буде надіслано повідомлення від Doc.ua про підтвердження замовлення.

Перед тим, як здійснити покупку препарату, можна проконсультуватися в аптеці з фармацевтом і уточнити питання щодо препарату, що вас цікавлять. На нашому сайті ви також можете ознайомитися з інформацією: "Як застосовувати Апі-Норм супозиторії ректальні №5?" згідно з інструкцією до препарату або “Які є аналоги Апі-Норм супозиторії ректальні №5?” перед замовленням препарату.