Doc.ua - бронь ліків у декілька кліків! Знижка до 30% у понад 6000 аптек

Альфорт Декса таблетки 25 мг №10
Зовнішній вигляд товару може відрізнятися від зображеного
в наявності
Артикул 007424Код реєстрації UA/13805/01/01
92.04 - 148.25 грн

92.04 - 148.25 грн
Можливі варіанти доставки через сервіс
Безплатно
“Нова Пошта”: на адресу
від 65 грн
2-3 дні

Форми випуску

Форми випуску, які є в наявності у вашому місті

Аналоги (Збіг по складу діючої речовини)

Фармакологічні властивості

Взаємодія з їжею: Під час, Після

Інструкція - Альфорт Декса таблетки 25 мг №10

Склад:

діюча речовина: декскетопрофен;

1 таблетка, вкрита плівковою оболонкою, містить декскетопрофену 25 мг у формі декскетопрофену трометамолу;

допоміжні речовини: целюлоза мікрокристалічна (рH 101), крохмаль кукурудзяний,  натрію крохмальгліколят (тип А), гліцерол дистеарат.

Оболонка: Опадрай II 85F18422 білий (спирт полівініловий, титану діоксид (Е 171), поліетиленгліколь, тальк).

Показання.

Симптоматична терапія болю від легкого до помірного ступеня, наприклад м’язово-скелетного болю, болю при менструації (дисменорея), зубного болю.

Протипоказання.

• Підвищена чутливість до декскетопрофену або до інших НПЗЗ, або до допоміжних речовин препарату;
  • наявність в анамнезі бронхіальної астми, бронхоспазму, гострого риніту або розвиток поліпів у носі (реакцій алергічного типу), кропив’янки або ангіоневротичного набряку, при застосуванні речовин із подібним механізмом дії, таких як ацетилсаліцилова кислота та інші НПЗЗ;
  • виразкова хвороба шлунка або дванадцятипалої кишки/кровотеча в активній формі або рецидиви в анамнезі (два або більше виражених епізоди підтвердженої виразкової хвороби, кровотечі або перфорації);
  • хронічна диспепсія в анамнезі;
  • шлунково-кишкова кровотеча або перфорація в анамнезі, що пов’язані із застосуванням НПЗЗ;
  • кровотеча в травному тракті, інші активні кровотечі та порушення системи згортання крові;
  • хвороба Крона або неспецифічний виразковий коліт;
  • тяжка серцева недостатність;
  • помірне або тяжке порушення функції нирок (кліренс креатиніну < 59 мл/хв);
  • тяжке порушення функції печінки (оцінка за шкалою Чайлд-П’ю від 10 до
Цей препарат в аптеках м. Київ
На карті Cписок
АНЦвул. Градинська, 1
96.64 грн
АНЦвул. Костянтинівська, 25
107.09 грн
Аптека оптових цін (Київська 44)м. Київ, Голосіївський р-н, просп. Голосіївський, буд. 30-А
108.14 грн
Аптека оптових цін (Київська 13)м. Київ, Дніпровський р-н, вул. Бучми, №2а (Літера А)
108.2 грн
Аптека оптових цін (Київська 28)м. Київ, Деснянський р-н, вул. Бальзака Оноре де, буд. 80
108.84 грн
Аптека оптових цін (Київська 26)м. Київ, Деснянський р-н, просп. Червоної Калини, буд. 26
108.89 грн
Аптека оптових цін (Київська 75)м. Київ, Шевченківський р-н, пров. Політехнічний, буд. 1/33
111.14 грн
Аптека оптових цін (Київська 117)м. Київ, Голосіївський р-н, вул. Голосіївська, буд. 13
112.03 грн
Аптечна мережа 911 (Головна аптека Києва)м. Київ, Печерський р-н, б-р Лесі Українки, буд. 24, прим. 483
118.52 грн
Бажаємо здоров'я02138, м.Київ, вул.Олександри Екстер(Цвєтаєвої М.),18/78/вул.Бальзака Оноре де,18/78
Бажаємо здоров'я04074, м.Київ, вул.Вишгородська, 33
Бажаємо здоров'я03148, м.Київ, вул.Юри Гната,7, прим.15
118.9 грн
Аптека оптових цін (Київська 20)м. Київ, Шевченківський р-н, вул. Загорівська, буд. 3/15
119.63 грн
Аптечна мережа 911 (Київська 77)м. Київ, Шевченківський р-н, вул. Іллєнка Юрія , буд. 1
120.24 грн
Бажаємо здоров'я03115, м.Київ, пр-т Берестейський (Перемоги),91
120.35 грн
Показати ще 20 аптек

З цим товаром також купують

Товари які зараз купують

Онлайн-консультація з професійним лікарем не виходячи з дому
Замовити консультацію

Як купити Альфорт Декса таблетки 25 мг №10?

Придбати Альфорт Декса таблетки 25 мг №10 можна в одній з аптек-партнерів сервісу Doc.ua - швидко, зручно та вигідно! Середня ціна на Альфорт Декса таблетки 25 мг №10 серед різних аптек міста становить 124.19 грн.

За допомогою сервісу Doc.ua ви можете легко знайти та забронювати Альфорт Декса таблетки 25 мг №10, а також дізнатися ціну на препарат у вашому місті.

Як оформити замовлення?

1. Вибрати відповідну аптеку за ціною та розташуванням
  4. Введіть ваші дані та натисніть “Оформити замовлення”.
  5. Вам буде надіслано повідомлення від Doc.ua про підтвердження замовлення.

Перед тим, як здійснити покупку препарату, можна проконсультуватися в аптеці з фармацевтом і уточнити питання щодо препарату, що вас цікавлять. На нашому сайті ви також можете ознайомитися з інформацією: "Як застосовувати Альфорт Декса таблетки 25 мг №10?" згідно з інструкцією до препарату або “Які є аналоги Альфорт Декса таблетки 25 мг №10?” перед замовленням препарату.