Онлайн-консультация врача

Врач Малышкин Дмитрий Игоревич

Малышкин Дмитрий Игоревич

Андролог Репродуктолог Сексолог Сексопатолог УЗИ-специалист УрологВрач высшей категории
21 лет опыта
395   отзывов

Я, Малышкин Дмитрий Игоревич, врач уролог-андролог высшей категории Работаю с 2003 года Принимаю пациентов старше 18 лет. Как врач сексопатолог работаю с 2013 года и могу принимать пациентов любого возраста, при соответствующих вопросах. ПРОВОЖУ ОНЛАЙН КОНСУЛЬТАЦИИ (WhatsApp, Telegram, Viber) Накануне консультации мы согласовываем время проведения, необходим...

Сервис
20 мин / 400 грн
Выберите дату и время приема
Сегодня, 21 Май
Четверг 23 Май
Выберите желаемое время
09:00
09:30
Проверенные отзывы о Малышкин Дмитрий Игоревич
399 Отзывы
Владислав27 апреля 2024
Онлайн консультація мене цілком влаштувала, задоволдений отриманою інформацією. Дякую.
Олена29 марта 2024
Дуже сподобалася консультація. Пройшло все відмінно.
Юрій28 марта 2024
Видно, що людина фахівець, приємний у спілкуванні, гадаю і як людина не погана. Взагалі, як спеціаліст, він на висоті - не вузько профільний, а розуміється у широкому спектрі, щоб бачити проблему з декількох різних планів.
Сергій16 марта 2024
Дуже сподобався лікар, сподобалося як лікар мене проконсультував. Консультація пройшла добре, я повністю задоволений усім.
Юрій11 марта 2024
Все пройшло чудово, я задоволений, дякую.
Анна7 марта 2024
Дуже хороший лікар, уважно вислухав, дав хороші поради, неодноразово буду звертатися ще
Артем28 февраля 2024
Спеціаліст дуже добре вислухав, порадив, за результатами аналізів назначив комплексне лікування, роботою лікаря задоволені, планую звертатися до лікаря наступний раз
Микита17 февраля 2024
Оцінювати результат ще занадто рано, але чисто з точки комунікації, пунктуальності й суб'єктивного відчуття діалогу, за онлайн консультацію, можу поставити п'ятірку.
Дмитро12 февраля 2024
Дуже уважний лікар, під час онлайн-консультації увесь час робив нотатки, був чуйним та уважним. Консультацією залишився задоволеним.
Андру3 февраля 2024
Консультація пройшла добре - лікар вислухав, надав поради, залишився задоволеним.

Часто задаваемые вопросы

Выписывает ли врач электронный рецепт?
В каком формате происходит консультация?
Как записаться на консультацию?
Как убедиться в квалификации врача?
Получу ли я диагноз после консультации?
Где я могу ознакомиться с рекомендациями от врача?
Можно ли быть уверенным в конфиденциальности разговора?
Стоит ли готовиться к консультации?
Могу ли я записаться на консультацию с другой страны?