«Якість Життя» - медичний центр - флебологія

«Якість Життя» - медичний центр - флебологія

add_box Кардиология Проктология УЗ-диагностика Флебология Семейная медицина Эндоскопия ... еще
Парковка Оплата карточкой Wi-Fi зона
«ЯКІСТЬ ЖИТТЯ» - це мережа сучасних смарт клінік . Основною задачею клініки є забезпечення пацієнта якісним лікуванням у комфортних умовах. Клініка надає повний спектр медичних послуг: консультації, вакцинацію, діагностику та лікування багатьох захворювань. Бажаєте знайти лікаря, якому можна довірити здоров’я та за необхідності отримати кваліфіковану медичну допомогу? Зверніться до клініки «ЯКІСТЬ ЖИТТЯ»
access_time_filled пн - пт : 7:30 - 18:00 access_time_filled сб - вс : 8:00 - 14:00
ул. Гетьмана Павла Полуботка 7на карте
Днепровский м.Дарница

З консультації сімейного лікаря починаються більшість профілактичних та діагностичних обстежень, адже він відстежує зміни у стані здоров’я, призначає лікування або призначає консультації профільних лікарів.

Фахівці відділення сімейної медицини клініки «Якість життя» готові взяти на себе турботу про вас та членів вашої родини.

За даними медичної статистики, захворювання вен нижніх кінцівок зустрічаються у 89% жінок та 66% чоловіків. Фахівці відділення флебології клініки «Якість життя» готові допомогти вам подбати про власне здоров’я, позбавитися від варикозу та інших захворювань вен.

Медичний центр  «Якість Життя» - надає повний спектр медичних послуг: діагностику патологій судин, їх лікування, консультації досвідчених лікарів.

Потребуєте допомоги флеболога або бажаєте пройти профілактичний огляд та обстеження? Зверніться до клініки «Якість життя», тут подбають про вас.

В клініці лікарі працюють на сучасних апаратах експерного класу  для дослідження організму людини, а саме: цифровий ендоскоп Evis Exera II Olympus CV - 180 та сучасний ультра звуковий апарат  MyLab Eight від компанії Esaote.

Андрій 27 Январь 2024
Все добре пройшло.