Житомир
Врач Трихолог, Эндокринолог Невмержицкая Юлия Игоревна на Doc.ua

Отзывы о Невмержицкая Юлия Игоревна

Консультация от470 грн
Врач эндокринолог, трихолог. Принимает пациентов с 16 лет. Занимается лечением заболеваний эндокринной системы, заболеваний волос и кожи головы
Отзывов

Проверенные отзывы о враче 19 отзывов

Ірина 26 Апрель 2024
Сподобався лікар. Робота лікаря була на відмінно проведена, лікар усе доступно пояснив, усе зрозуміло розказав стосовно проблеми.
Володимир 25 Апрель 2024
Прийом сподобався, лікар надав гарну, професійну консультацію, мені допомогло. Візитом до лікаря задоволені
Тетяна 20 Апрель 2024
Приємна лікар, все докладно розʼяснила, все оглянула, поцікавилася, я дуже задоволена лікарем
Валентина 09 Апрель 2024
Візит сподобався. Лікар  дуже чудова людина, чітко усе розказав та доступно усе пояснив.
Євген 11 Март 2024
Лікарка ввічлива, доброзичлива, поговорили по доброму. Видно що людина професіонал, розбирається, знає що каже.
Віктор 04 Декабрь 2023
Дуже чудово була проведена консультація, лікар з'ясувала яке самолікування було, коли була виявлена хвороба. Лікар надала консультацію, провела діагностику, відповіла на всі мої запитання, які мене цікавили, проконсультувала по іншому моєму лікуванню і рекомендувала засоби, щоб підвищити ефект лікування
Анонім 01 Ноябрь 2023
По моїй проблемі отримала гарну консультацію. Дякую!
Юлія 30 Сентябрь 2023
Ольга 18 Сентябрь 2023
Консультацією залишилась задоволеною - лікар розмовляла зрозумілою мовою, усе доступно мені пояснила. Я отримала усе що хотіла і за два тижні планую повторний візит.
Ирина 04 Август 2023

Все врачи Житомир