Житомир
Лікар Трихолог, Ендокринолог Невмержицька Юлія Ігорівна на Doc.ua

Відгуки про Невмержицька Юлія Ігорівна

Лікар ендокринолог, трихолог. Приймає пацієнтів з 16 років. Займається лікуванням захворювань ендокринної системи, захворювань волосся і шкіри голови

Перевірені відгуки про лікаря 19 відгуків

Ірина 26 Квітень 2024
Сподобався лікар. Робота лікаря була на відмінно проведена, лікар усе доступно пояснив, усе зрозуміло розказав стосовно проблеми.
Володимир 25 Квітень 2024
Прийом сподобався, лікар надав гарну, професійну консультацію, мені допомогло. Візитом до лікаря задоволені
Тетяна 20 Квітень 2024
Приємна лікар, все докладно розʼяснила, все оглянула, поцікавилася, я дуже задоволена лікарем
Валентина 09 Квітень 2024
Візит сподобався. Лікар  дуже чудова людина, чітко усе розказав та доступно усе пояснив.
Євген 11 Березень 2024
Лікарка ввічлива, доброзичлива, поговорили по доброму. Видно що людина професіонал, розбирається, знає що каже.
Віктор 04 Грудень 2023
Дуже чудово була проведена консультація, лікар з'ясувала яке самолікування було, коли була виявлена хвороба. Лікар надала консультацію, провела діагностику, відповіла на всі мої запитання, які мене цікавили, проконсультувала по іншому моєму лікуванню і рекомендувала засоби, щоб підвищити ефект лікування
Анонім 01 Листопад 2023
По моїй проблемі отримала гарну консультацію. Дякую!
Юлія 30 Вересень 2023
Ольга 18 Вересень 2023
Консультацією залишилась задоволеною - лікар розмовляла зрозумілою мовою, усе доступно мені пояснила. Я отримала усе що хотіла і за два тижні планую повторний візит.
Ирина 04 Серпень 2023

Всі лікарі Житомир