Винница

Консультация от550 грн
Отзывов

Проверенные отзывы о враче 45 отзывов

Олена 12 Июль 2024
Сподобались компетентність та відношення.
Надія 20 Июнь 2024
Усе сподобалось - отримала бажане.
Марина 07 Июнь 2024
Дуже все сподобалося на візиті. Прекрасно пройшов візит. Лікар чудовий спеціаліст, дуже добре знає свою справу.
Лариса 07 Июнь 2024
Тетяна 10 Май 2024
Лікарка дуже приємна людина, я дуже боялася до неї йти, але мені все сподобалось
Дар'я 08 Май 2024
Тверда п'ятірка на сто відсотків! Дуже кваліфікована лікарка, надала мені усю інформацію.
Віктор 26 Апрель 2024
Мені дуже сподобався цей лікар. Видно що це лікар хороший спеціаліст. Уважно мене вислухала, надала хороші рекомендації, прописала хороше лікування, яке дає уже позитивний результат. Загалом я задоволений залишився візитом у цього лікаря.
Ірина 26 Апрель 2024
 Раніше була у таких лікарів, маю з ким порівняти. Лікар дуже грамотна, розповідає все по ділу, нічого зайвого не пропонує. Я дуже задоволена що лікар пропонує лікування медикаментами і не пропонує одразу операцію, як інші лікарі. Лікар відкоригувала моє лікування і мені майже через добу стало краще. Лікар постійно навчається і мені це імпонує. Я дуже задоволена лікарем і звернуся до лікаря ще
Ірина 12 Апрель 2024
Все пройшло чудово, я задоволена, лікарка компетентна, дякую.
Марія 01 Апрель 2024
Консультація пройшла супер! Сподобалась швидкість обслуговування та професіоналізм та делікатність лікаря.
5 chevron_right

Все врачи Винница