Винница
Врач Пульмонолог, Семейный врач Колибабчук Антонина Владимировна на Doc.ua

Отзывы о Колибабчук Антонина Владимировна

Врач семейной практики Антонина Владимировна, самостоятельно проводит первичное обследование и назначает наиболее эффективный курс лечения, осуществляет наблюдение за реабилитацией пациентов и способствует сохранению здоровья всей семьи

Проверенные отзывы о враче 10 отзывов

Ганна 18 Апрель 2024
Дуже хороший лікар, дуже відповідальний, мені дуже сподобався
Світлана 13 Апрель 2024
Адекватний лікар, що задає питання й видно, що розуміється в усьому цьому. Моя їй подяка.
Анастасія 11 Апрель 2024
Лікар дуже гарний спеціаліст, дуже зрозуміло все розповіла, виявила діагноз, прописала ліки які мені підходять. Лікар максимально спокійно все розповіла і ця спокійність, на мою думку, дуже важлива в роботі лікаря, було дуже комфортно
Віталій 27 Март 2024
Сподобався візит. Все пройшло чудово, повністю все влаштувало і спеціаліст і сам візит.
Любов 26 Март 2024
Турботлива, уважна лікарка, все пояснила, детально проаналізувала проблему, планую обстеження та повторний прийом.
Анна 12 Март 2024
Я задоволена прийомом у лікарки, вона мене вислухала, провела огляд, визначила діагноз та попередні призначення, також направила на дообстеження, дякую.
Сергій 02 Ноябрь 2023
Лікар дуже уважна, коректна. Мені сподобалось, що лікар абсолютно все розпитує, збирає весь анамнез хвороби. Прийом дуже сподобався, надалі, якщо буде потрібно, будемо звертатися тільки до неї
Софія 26 Апрель 2023
Андрій 01 Февраль 2023
Тетяна 03 Сентябрь 2021
Дуже чуйний, уважний лікар. Лікар дуже компетентний, гарний спеціаліст. Лікар молодець!

Все врачи Винница