Тернополь
Врач Дерматолог, Дерматовенеролог Маковская Галина Эрнестовна на Doc.ua

Отзывы о Маковская Галина Эрнестовна

Врач-дерматолог, дерматовенеролог высшей категории. Ведет прием взрослых и детей с рождения. Проводит дерматоскопию, диагностику с помощью лампы Вуда, удаление папиллом с помощью аппарата «Дарсонваль», криодеструкцию. Лечит акне, лишай, экзему, псориаз, фотодерматоз, аллергический дерматит, пеленочный дерматит и др.

Проверенные отзывы о враче 18 отзывов

Зоряна 18 Март 2024
Я задоволена роботою лікаря
Анна 04 Март 2024
Це дуже приємна людина, яка одразу зрозуміла проблему, й допомогла її вирішити - за два дні, вже отримала результат. Ми дуже задоволені роботою саме цієї лікарки, бо вже неодноразово до неї зверталися й можемо сказати про неї тільки хороше, як про професіонала своєї справи.
Юліана 16 Январь 2024
Ввічлива, привітна пані. Були з маленькою дитиною, лікар охайно оглянула дитину, не хамила, не грубила, дитина була відкрита до лікаря. Повністю задоволена лікарем.
Володимир 28 Декабрь 2023
Все добре пройшло.
Костянтин 12 Декабрь 2023
Лікар приємний, знайшов підхід до дитини, порекомендував нам лікування, лікування нам допомагає. Маємо ще раз до лікаря звернутися, щоб лікар нас подивилась. Взагалі нам сподобалось, лікар компетентний
Софія 11 Июль 2023
Гарний прийом, питань не залишилось
Ніна 08 Март 2023
Петро 25 Октябрь 2022