Тернопіль
Лікар Дерматолог, Дерматовенеролог Маковська Галина Ернстівна на Doc.ua

Відгуки про Маковська Галина Ернстівна

Лікар дерматолог, дерматовенеролог вищої категорії. Веде прийом дорослих та дітей з народження. Проводить дерматоскопію, діагностику за допомогою лампи Вуда, видалення папілом за допомогою апарату «Дарсонваль», кріодеструкцію. Лікує акне, лишай, екзему, псоріаз, фотодерматоз, алергічний дерматит, пелюшковий дерматит та ін.

Перевірені відгуки про лікаря 18 відгуків

Зоряна 18 Березень 2024
Я задоволена роботою лікаря
Анна 04 Березень 2024
Це дуже приємна людина, яка одразу зрозуміла проблему, й допомогла її вирішити - за два дні, вже отримала результат. Ми дуже задоволені роботою саме цієї лікарки, бо вже неодноразово до неї зверталися й можемо сказати про неї тільки хороше, як про професіонала своєї справи.
Юліана 16 Січень 2024
Ввічлива, привітна пані. Були з маленькою дитиною, лікар охайно оглянула дитину, не хамила, не грубила, дитина була відкрита до лікаря. Повністю задоволена лікарем.
Володимир 28 Грудень 2023
Все добре пройшло.
Костянтин 12 Грудень 2023
Лікар приємний, знайшов підхід до дитини, порекомендував нам лікування, лікування нам допомагає. Маємо ще раз до лікаря звернутися, щоб лікар нас подивилась. Взагалі нам сподобалось, лікар компетентний
Софія 11 Липень 2023
Гарний прийом, питань не залишилось
Ніна 08 Березень 2023
Петро 25 Жовтень 2022