Одесса
Врач Травматолог Макаров Владимир Вячеславович на Doc.ua

Отзывы о Макаров Владимир Вячеславович

Консультация от650 грн
Доктор специализируется на травматологии. Проводит консультативный прием, осмотр, первичную диагностику, подбор схемы лечения. Лечит заболевания и патологии травматологического спектра. Постоянно совершенствует уровень квалификации при помощи обучающих мероприятий
Отзывов

Проверенные отзывы о враче 12 отзывов

Марія 13 Май 2024
Професійна була консультація, все було зрозуміло та доступно пояснено, прописав призначення який я зараз виконую. Я залишилась задоволена
Ольга 30 Апрель 2024
Лікар нам дуже сподобався. Візит пройшов добре, нас повністю усе влаштувало. Дякуємо.
Катерина 11 Март 2024
Уважний та кваліфікований лікар, зробив ретельний огляд, призначив обстеження, планую звертатися ще. Дякую!
Анастасія 03 Февраль 2024
Лікар дуже приємний і виглядає як компетентний, говорив зі мною українською що для Одеських клінік це диво, призначив аналізи додаткові. Рекомендую
Анастасія 16 Декабрь 2023
Лікар поставив діагноз, добре оглянув, проконсультував, порадив  які вправи треба робити, видав направлення на масаж. Виписав лікування, вказав які фізичні вправи можна робити вдома. Лікар молодець, все пояснив доступно. Мене все влаштувало.
Олександр 14 Декабрь 2023
Найвища оцінка лікарю, я задоволений!
Дионисий 02 Декабрь 2023
Все добре пройшло, лікар професіонал зразу видно, гарне враження залишив, грамотний спеціаліст.Дякую.
Карина 22 Ноябрь 2023
Все було чудово, все супер, мені все сподобалось
Мария 15 Ноябрь 2023
Прийняв вчасно, поставив діагноз, виписав направлення. Усе було чудово.
Валентин 04 Ноябрь 2023
Усе пройшло нормально.