Одеса
Лікар Травматолог Макаров Володимир В'ячеславич на Doc.ua

Відгуки про Макаров Володимир В'ячеславич

Консультація від 650 грн
Лікар спеціалізується на травматології. Здійснює консультативний прийом, огляд, первинну діагностику, підбір схеми лікування. Лікує захворювання та патології травматологічного спектру. Постійно вдосконалює рівень кваліфікації за допомогою навчальних заходів
Відгуків

Перевірені відгуки про лікаря 12 відгуків

Марія 13 Травень 2024
Професійна була консультація, все було зрозуміло та доступно пояснено, прописав призначення який я зараз виконую. Я залишилась задоволена
Ольга 30 Квітень 2024
Лікар нам дуже сподобався. Візит пройшов добре, нас повністю усе влаштувало. Дякуємо.
Катерина 11 Березень 2024
Уважний та кваліфікований лікар, зробив ретельний огляд, призначив обстеження, планую звертатися ще. Дякую!
Анастасія 03 Лютий 2024
Лікар дуже приємний і виглядає як компетентний, говорив зі мною українською що для Одеських клінік це диво, призначив аналізи додаткові. Рекомендую
Анастасія 16 Грудень 2023
Лікар поставив діагноз, добре оглянув, проконсультував, порадив  які вправи треба робити, видав направлення на масаж. Виписав лікування, вказав які фізичні вправи можна робити вдома. Лікар молодець, все пояснив доступно. Мене все влаштувало.
Олександр 14 Грудень 2023
Найвища оцінка лікарю, я задоволений!
Дионисий 02 Грудень 2023
Все добре пройшло, лікар професіонал зразу видно, гарне враження залишив, грамотний спеціаліст.Дякую.
Карина 22 Листопад 2023
Все було чудово, все супер, мені все сподобалось
Мария 15 Листопад 2023
Прийняв вчасно, поставив діагноз, виписав направлення. Усе було чудово.
Валентин 04 Листопад 2023
Усе пройшло нормально.