Одесса
Врач Невролог, Вертебролог Коваленко Олеся Дмитриевна на Doc.ua

Отзывы о Коваленко Олеся Дмитриевна

Доктор специализируется в областях неврологии и вертебрологии. Проводит консультирование по вопросам лечения заболеваний центральной и периферийной нервной системы. Принимает пациентов с головной болью, нарушением сна, вегетососудистой дистонией, болезненными ощущениями в шее и спине. Проводит УЗИ суставов.

Проверенные отзывы о враче 23 отзыва

Олеся 19 Март 2024
Консультація пройшла добре, всім задоволена.
Сергій 15 Март 2024
Лікарка сподобалася, надала вичерпну консультацію, дякую.
Татьяна 05 Март 2024
К доктору обращалась уже не первый раз, хороший доктор, замечаний не было к работе доктора
Наталя 05 Март 2024
Лікар дуже приємний, встановив попередній діагноз, рекомендував зробити МРТ. За результатами діагностики будемо робити висновок і лікар зробить призначення з лікування. Перші враження хороші, задоволена
Ольга 22 Февраль 2024
Усе пройшло дуже добре, лікар дуже гарний фахівець, окрім консультації якісної провела мені професійно електронейрографію. Візитом залишилась повністю задоволеною.
Дарʼя 20 Февраль 2024
Все було добре, зрозуміло та чітко
Валентина 22 Январь 2024
Профісійна та змістовна консультація, лікарка надала відповіді на всі питання та все нам пояснила, маємо необхідну інформацію та рекомендації, як діяти далі та лікуватися. Дуже вдячна!
Микола 11 Январь 2024
Все нормально пройшло.
Вероніка 07 Декабрь 2023
Лікарка дуже грамотна та компетентна, уважно та детально вислухала, в доступній формі все пояснила та порекомендувала лікування. Я задоволена прийомом, дякую!
Хуромян 13 Ноябрь 2023
Лікар сподобалась. Все пройшло добре.
1 2 3

Все врачи Одесса