Одесса
4.6
Врач Гематолог Рыжак Елена Васильевна на Doc.ua

Отзывы о Рыжак Елена Васильевна

21год опыта
Врач проводит различные лабораторные и инструментальные исследования для определения причины симптомов пациента и установления точного диагноза. Разрабатывает индивидуальные планы лечения для каждого пациента в зависимости от их конкретного диагноза. Лечение может включать химиотерапию, иммунотерапию, трансплантацию костного мозга, лекарственную терапию и другие методы. Отслеживает состояние пациента на протяжении всего лечения, проводит контрольные обследования и анализы для оценки эффективности лечения и корректировки плана, если это необходимо.
4.6

Проверенные отзывы о враче 26 отзывов

Ирина 20 Апрель 2024
Все было четко,  доктор все рассказал, все сделали, рекомендации помогли
Направлено в клинику
Олеся 13 Апрель 2024
Я залишилась візитом не задоволеною від слова зовсім! Прийшовши до лікаря, я пояснила проблему із якою до неї звернулась, показала розгорнутий аналіз крові, який зробила на передодні, вона нібито глянула на нього й нічого не кажучи, щось почала писати на папірці, я не витримала й запитала, що та пише, й почула, що направлення на аналізи й інші діагностики, на що я сказала, що в мене вже е багато з того що та перерахувала, й виявилось, що я мала про це сама сказати лікарці! загалом, окрім поради приймати "аспірін кардіо", я не отримала більше нічого! Й не розумію за що заплатила таку купу грошей, бо після такої "інформативної" консультації шукаю більш освіченого фахівця, який все ж таки надасть інформацію й справжні рекомендації що до вирішення моєї проблеми.
Степан 06 Апрель 2024
Сподобався фахівець,  лікар супер. Все було добре на візиті. Усім залишився задоволений.
Софія 06 Апрель 2024
Прийомом задоволена, дякую.
Наталія 30 Март 2024
Все було добре, дякую.
Аліна 24 Февраль 2024
Не зважаючи, що я запізнилась, лікарка все одно мене прийняла, уважно передивилась мої аналізи, уважно мене оглянула. Та й взагалі приділила мені достатньо уваги, я залишилась задоволеною від консультації
Андрій 17 Февраль 2024
Гарний лікар
Світлана 10 Февраль 2024
Дуже сподобалося на візиті. Лікар хороший фахівець, досвідчений у своїй справі. Дуже добре все пояснює. Вже лікуємося і нам дуже все підходить. Тому нам дуже сподобався лікар. Якщо хтось ще думає чи треба йти до цього лікар - обов'язково ідіть, бо цей лікар дуже хороший.
Людмила 10 Февраль 2024
Була на прийомі у цієї лікарки, вона мені сподобалася, приємна та кваліфіфкована, все пояснила, дякую та рекомендую.
Оксана 10 Февраль 2024
Лікарка кваліфікована, все чітко та зрозуміло, надала рекомендації, виконую та записалася на повторний прийом.
1 2 3

Все врачи Одесса