Одеса
4.6
Лікар Гематолог Рижак Олена Василівна на Doc.ua

Відгуки про Рижак Олена Василівна

21рік досвіду
Лікар проводить різні лабораторні та інструментальні дослідження для визначення причин симптомів пацієнта та встановлення точного діагнозу. Розробляє індивідуальні плани лікування кожного пацієнта залежно від своїх конкретного діагнозу. Лікування може включати хіміотерапію, імунотерапію, трансплантацію кісткового мозку, лікарську терапію та інші методи. Відстежує стан пацієнта протягом усього лікування, проводить контрольні обстеження та аналізи для оцінки ефективності лікування та коригування плану, якщо це необхідно.
4.6

Перевірені відгуки про лікаря 27 відгуків

Інна 27 Квітень 2024
В цілому враження добрі, але така консультація напевне не має коштувати так дорого.
Ирина 20 Квітень 2024
Все было четко,  доктор все рассказал, все сделали, рекомендации помогли
Направлено до клініки
Олеся 13 Квітень 2024
Я залишилась візитом не задоволеною від слова зовсім! Прийшовши до лікаря, я пояснила проблему із якою до неї звернулась, показала розгорнутий аналіз крові, який зробила на передодні, вона нібито глянула на нього й нічого не кажучи, щось почала писати на папірці, я не витримала й запитала, що та пише, й почула, що направлення на аналізи й інші діагностики, на що я сказала, що в мене вже е багато з того що та перерахувала, й виявилось, що я мала про це сама сказати лікарці! загалом, окрім поради приймати "аспірін кардіо", я не отримала більше нічого! Й не розумію за що заплатила таку купу грошей, бо після такої "інформативної" консультації шукаю більш освіченого фахівця, який все ж таки надасть інформацію й справжні рекомендації що до вирішення моєї проблеми.
Степан 06 Квітень 2024
Сподобався фахівець,  лікар супер. Все було добре на візиті. Усім залишився задоволений.
Софія 06 Квітень 2024
Прийомом задоволена, дякую.
Наталія 30 Березень 2024
Все було добре, дякую.
Аліна 24 Лютий 2024
Не зважаючи, що я запізнилась, лікарка все одно мене прийняла, уважно передивилась мої аналізи, уважно мене оглянула. Та й взагалі приділила мені достатньо уваги, я залишилась задоволеною від консультації
Андрій 17 Лютий 2024
Гарний лікар
Світлана 10 Лютий 2024
Дуже сподобалося на візиті. Лікар хороший фахівець, досвідчений у своїй справі. Дуже добре все пояснює. Вже лікуємося і нам дуже все підходить. Тому нам дуже сподобався лікар. Якщо хтось ще думає чи треба йти до цього лікар - обов'язково ідіть, бо цей лікар дуже хороший.
Людмила 10 Лютий 2024
Була на прийомі у цієї лікарки, вона мені сподобалася, приємна та кваліфіфкована, все пояснила, дякую та рекомендую.
1 2 3

Всі лікарі Одеса