Одеса
Лікар Гематолог Рижак Олена Василівна на Doc.ua

Відгуки про Рижак Олена Василівна

Консультація від1000 грн
Лікар проводить різні лабораторні та інструментальні дослідження для визначення причин симптомів пацієнта та встановлення точного діагнозу. Розробляє індивідуальні плани лікування кожного пацієнта залежно від своїх конкретного діагнозу. Лікування може включати хіміотерапію, імунотерапію, трансплантацію кісткового мозку, лікарську терапію та інші методи. Відстежує стан пацієнта протягом усього лікування, проводить контрольні обстеження та аналізи для оцінки ефективності лікування та коригування плану, якщо це необхідно.
Відгуки

Перевірені відгуки про лікаря 32 відгуки

Христина 06 Липень 2024
Лікарка сподобалася, гарний фахівець, я задоволена консультацією і прийомом в цілому.
Катерина 15 Червень 2024
Все було чітко, ясно, лікар гарно все пояснив, лікар і консультація сподобалися
Катерина 08 Червень 2024
Хороший доктор, знает свое дело, мы решили все вопросы, получили грамотную консультацию, прием понравился
Василь 25 Травень 2024
Неллі 11 Травень 2024
Хорошее обслуживание, все прошло быстро, назначили лечение, прием понравился
Інна 27 Квітень 2024
В цілому враження добрі, але така консультація напевне не має коштувати так дорого.
Ирина 20 Квітень 2024
Все было четко,  доктор все рассказал, все сделали, рекомендации помогли
Направлено до клініки
Олеся 13 Квітень 2024
Я залишилась візитом не задоволеною від слова зовсім! Прийшовши до лікаря, я пояснила проблему із якою до неї звернулась, показала розгорнутий аналіз крові, який зробила на передодні, вона нібито глянула на нього й нічого не кажучи, щось почала писати на папірці, я не витримала й запитала, що та пише, й почула, що направлення на аналізи й інші діагностики, на що я сказала, що в мене вже е багато з того що та перерахувала, й виявилось, що я мала про це сама сказати лікарці! загалом, окрім поради приймати "аспірін кардіо", я не отримала більше нічого! Й не розумію за що заплатила таку купу грошей, бо після такої "інформативної" консультації шукаю більш освіченого фахівця, який все ж таки надасть інформацію й справжні рекомендації що до вирішення моєї проблеми.
Степан 06 Квітень 2024
Сподобався фахівець,  лікар супер. Все було добре на візиті. Усім залишився задоволений.
Софія 06 Квітень 2024
Прийомом задоволена, дякую.