Львов
Врач Мануальный терапевт, Ортопед, Вертебролог, Врач спортивной медицины (ЛФК), Ортопед-травматолог Сай Василий Андреевич на Doc.ua
Врач специализируется на ортопедии, травматологии. Проводит консультативный прием, ортопедическую коррекцию позвоночника методом «короткого рычага», паравертебральные, параартикулярных блокады, зональные инъекции, карбокситерапии, процедуры ударно-волновой терапии

Проверенные отзывы о враче отзывов

Маркьян 14 Март 2024
Дуже класний лікар, компетентний, добрий, з ним було приємно вести розмову, як належить відповідав на мої питання та підказав усе як потрібно. Мені усе дуже сподобалось
Вікторія 21 Февраль 2024
Я отримала консультацію, розгорнуті відповіді на свої питання, лікар назначив лікування. Буду проходити лікування, буду до лікаря звертатися і надалі
Максим 09 Февраль 2024
Дуже хороший спеціаліст, допоміг розібратися з моєю ситуацією і в деяких додаткових питаннях. Лікаря можу рекомендувати, дуже крутий спеціаліст, роботою лікаря задоволені
Тетяна 28 Сентябрь 2023
Мені дуже сподобався лікар, дуже змістовно і все розповідає, проводить гарно огляд
Наталія 22 Сентябрь 2023
Лікар супер! Дуже сподобався. Дуже чуйний, ретельно запитував всі подробиці проблеми, з повагою  та увагою ставиться до пацієнтів.
Наталія 21 Июль 2023
Я вдячна, прийом мене влаштував, мені була надана конкретна інформація, пояснили як потрібно діяти, я задоволена
Андрій 16 Август 2022
Олена 21 Май 2021