На время карантина DOC.ua принимает заявки в обычном режиме - 24/7
Расписание на:
Врач: Матвіїв  Василь  Володимирович. Онлайн запись к врачу на сайте Doc.ua ‎(032) 253-07-07

Відгуки про лікаря Матвіїв Василь Володимирович

Центр літотрипсії

вул.Огієнка, 3. На карті

Расписание на:

Врач работает по предварительной записи
Оставьте заявку на желаемое время

Рейтинг лікаря розраховується на основі реальних відгуків пацієнтів

Роботою лікаря я задоволена.Подобається відношення до людей.І професіоналізм.Все дуже добре.

Лідія, 27.02.2020

Сподобалося відношення лікаря до пацієнта. Прийомом задоволена.

Лідія, 28.01.2020

Дуже хороший лікар, ішов по рекомендації колег з роботи.

Василь, 28.10.2019

Все щось не то, я до нього ходила не перший раз. Він не дає ніякіх паперів, не виписує історію хвороби. Коли він приймає в кабінеті , то поряд завжди, є чи інший лікар , чи медсестри , які пьють каву. Весь час. Все не зручно, каже чекайте пять хвилин, а може піти на двадцять. Він може сказати пішов за чимось і когось іншого приймати.

Анонім, 11.07.2019

Не уважно лікар відноситься до пацієнтів.

Людмила, 04.07.2019

Мені сподобався лікар. Він допоміг знайти причину хвороби і зараз я лікуюся.

Юрій, 04.09.2018

Хороший лікар, добре виконує свою роботу.

Дмитро, 08.08.2018

Все було б чудово, якби мене попередили завчасно, що лікар затримується на операції. А за роботу лікаря вдячний.

Олексій, 13.07.2018

Нам не дуже сподобався прийом, не дав ніякої виписки про свою консультація, ні акту обстеження, ні огляду, тільки одні рекомендації.

Іван, 11.12.2017

Прийом мені сподобався, лікар все добре пояснив.

Андрій, 24.07.2017

Взагалі, мені сподобався прийом. Лікар мені назначив ліки, які я приймаю. Єдине, що мені не сподобалось, що він провів за 20-30 хвилин прийом, а я хотів отримати більш детальну інформацію.

Юрій, 23.02.2017

Не погано розуміється на своїй справі , але потрібно було добре більше часу приділяти пацієнту.

Юрій, 30.11.00-1

Прийняв інший лікар. Провів консультацію, відправив на аналізи, все швидко зробили, призначили лікування. Всім задаволена.

Антоніна, 30.11.00-1
Чому Ви не можете залишити відгук? Відгуки на сайті можуть залишати тільки пацієнти, що побували на прийомі у лікаря. Це виключає публікацію замовних і неправдивих відгуків. Ми збираємо відгуки шляхом обдзвону реальних пацієнтів, які відвідали лікаря, записавшись через наш сервіс.
Лікарі поблизу

Врач высшей категории. Кандидат медицинских наук.

Личаківський

Врач первой категории.

Франківський

Галицький

Врач высшей категории. Кандидат медицинских наук.

Личаківський