Львов
Врач УЗИ-специалист, Флеболог Киричок  Павло  Петрович на Doc.ua

Отзывы о Киричок Павло Петрович

Врач второй категории
Павло Петрович – автор 7 наукових робіт, що торкаються питань нехірургічного лікуванню варикозу вен нижніх кінцівок, включно з 4 патентами. Проводить флебосклерооблітерацію, кросектомію та мініфлебектомію в умовах амбулаторії, пункції артерій для введення лікарських речовин при атеросклерозі. Спеціалізується на лікуванні хвороб нижніх кінцівок, трофічних виразок.

Проверенные отзывы о враче 18 отзывов

Леся 02 Август 2021
Андрій 14 Март 2017
Прекрасний лікар.
Андрій 21 Февраль 2017
Добре розповів як поводитись, що робити.
Татьяна 16 Декабрь 2016
Дякуємо дуже цьому лікарю, він гарно зробив свою роботу.
Татьяна 14 Декабрь 2016
Лікар досить компетентний, задавав багато запитань, які стимулюють дізнатися про будову власного тіла, намагався впевнитися чи ти розумієш все, що він тобі пояснює: починаючи від фізіології, закінчуючи проблемою, яка безпосередньо тебе стосується. Була дана досить об'єктивна оцінка моєї ситуації, що мені дуже сподобалося. Сподобався його підхід до лікування.
Лариса 02 Ноябрь 2016
Ольга 18 Октябрь 2016
Дуже фахова і приємна консультація. Лікар дуже уважний.
Валерия 16 Сентябрь 2016
Прекрасный врач, ответил на все вопросы и даже более того, узнала много нового о том, что не относилось к моей проблеме. Доктор высшей категории, рекомендую всем пройти консультацию у него
Ольга 22 Август 2016
Я отримала від візита на багато більше, ніж очікувала. Дуже гарний лікар та прийом.
Юлія 29 Июль 2016
Хороший лікар, хороша консультація! Лікар все гарно розказав, в чому саме моя проблема, призначив хороше лікування, все дуже добре, призначив обстеження, часу не шкодував, щоб розказати як це має бути.

Все врачи Львов