Львов
Врач УЗИ-специалист, Флеболог Киричок  Павло  Петрович на Doc.ua

Киричок Павло Петрович

Врач второй категории
Павло Петрович – автор 7 наукових робіт, що торкаються питань нехірургічного лікуванню варикозу вен нижніх кінцівок, включно з 4 патентами. Проводить флебосклерооблітерацію, кросектомію та мініфлебектомію в умовах амбулаторії, пункції артерій для введення лікарських речовин при атеросклерозі. Спеціалізується на лікуванні хвороб нижніх кінцівок, трофічних виразок.

Образование

• Кримський державний медичний університет імені С.І. Георгієвського, м. Сімферополь, 1997 р.

Курсы

• Регулярно проходить курси підвищення кваліфікації, останній раз – у 2015 р. у м. Львові з УЗД.

Выполняемые процедуры

• флебосклерооблітерація;
  • кросектомія та мініфлебоектомія в умовах амбулаторії;
  • пункції артерій для введення лікарських речовин при атеросклерозі.
  • УЗД екстракраніальних артерій брахіоцефального відділу: артерій, вен верхніх, нижніх кінцівок, черевного відділу аорти, нижньої порожнистої вени, артерій, вен нирок.

Проверенные отзывы о враче

18 Отзывы
Леся 02 Август 2021
Андрій 14 Март 2017
Прекрасний лікар.
Андрій 21 Февраль 2017
Добре розповів як поводитись, що робити.
Татьяна 16 Декабрь 2016
Дякуємо дуже цьому лікарю, він гарно зробив свою роботу.
Татьяна 14 Декабрь 2016
Лікар досить компетентний, задавав багато запитань, які стимулюють дізнатися про будову власного тіла, намагався впевнитися чи ти розумієш все, що він тобі пояснює: починаючи від фізіології, закінчуючи проблемою, яка безпосередньо тебе стосується. Була дана досить об'єктивна оцінка моєї ситуації, що мені дуже сподобалося. Сподобався його підхід до лікування.

Все врачи Львов