Львов
Врач Гепатолог, Инфекционист Пронюк Кристина Омельяновна на Doc.ua

Отзывы о Пронюк Кристина Омельяновна

Консультация от500 грн
Кристина Омельяновна – опытный специалист, стажировавшийся в зарубежных клиниках. Занимается выявлением и терапией инфекционных заболеваний и болезней печени. Доктор разрабатывает схему лечения для пациентов с острыми респираторными, вирусными, бактериальными заболеваниями, а также с хроническим гепатитом.
Отзывов

Проверенные отзывы о враче 614 отзывов

Валентина 01 Сентябрь 2024
Від онлайн консультації отримала бажане.
Наталія 20 Август 2024
Лікар оперативно відповіла на питання, вивчила весь опис, все взяла до уваги, докладно розписала та розказала що потрібно робити. Я задоволена результатом консультації
Сергій 24 Июль 2024
Все було добре, дякую.
Людмила 23 Июль 2024
Дуже гарно, докладно все пояснила, мене усе влаштовує.
Євгенія 22 Июль 2024
Лікар все розказала по проблемі, пояснила ймовірні причини, призначила додаткові аналізи, щоб перевірити для точності. Я дуже задоволена що лікар не поверхнево підійшла до проблеми, онлайн консультація сподобалася
Наталія 04 Июль 2024
Все, що я хотіла від онлайн консультації, я отримала. Лікар відповіла на всі питання, проконсультувала, рекомендації надала, я задоволена консультацією
Вікторія 30 Май 2024
 Мене все повністю влаштувало. Консультація пройшла чудово, вирішили з лікарем усі наші питання. Все було добре. Дякую.
Надія 30 Май 2024
Лікарка пояснила все чітко, все по суті, без зайвої інформації, надала рекомендації, заспокоїла, я дуже вдячна.
Олеся 23 Май 2024
Гарні враження, онлайн консультація пройшла добре, лікар відповіла на всі запитання
Олена 06 Май 2024
Сподобався цей спеціаліст. Все пройшло комфортно та зрозуміло. Я залишилася задоволена роботою лікаря.
5 6 7 8 9 10 11 chevron_right

Все врачи Львов