Ганжа Юлия Юрьевна

Отзывы о враче Ганжа Юлия Юрьевна

Детский невролог высшей категории. Профессиональные интересы – лечение неврозоподобных состояний, в частности навязчивых движений, ночного недержания мочи, заикания, нарушения сна, синдрома гиперактивности, головной боли, головокружений, родовых, черепно-мозговых травм, гидроцефалии, наследственных болезней нервной системы, эпилептических синдромов
Веселка, частная детская поликлиника на пр. Красной Калины
пр. Красной Калины, 68на карте
Сихівський
Ср 23 Июнь Чт 24 Июнь Пт 25 Июнь
Максим 23 Январь 2021
Дуже задоволена, дуже вдячна що порекомендували лікаря. Я пройшла не тільки пані Ганжу.Пані Ганжа професіонал, вона дитину подивилася і мене заспокоїла. Вона всій родині дала стимул до життя. Файна жіночка і людина дуже добра.
Эвелина 24 Октябрь 2020
Лікарка дуже хороший фахівець, дуже багато уваги приділила моїм дітям і обстежила все, дала рекомендації. Я повністю задоволена
Марія 03 Октябрь 2020
Лікар мені дуже сподобалась! Моя дитина трохи боїться лікарів, але лікар знайшов до дитини підхід. Лікар все пояснила. Претензій до лікаря не маємо. Скільки ми ходимо по лікарях, це був найкращий лікар серед всіх.
Максим 23 Июнь 2020
Ми задоволені.
Данило 14 Декабрь 2019
Нас все влаштувало. Я задоволена тим, що вона мені сказала. Саме основне що моя дитина здорова.
Олександр 27 Ноябрь 2015
Приємна лікар, подивилась, на мою думку дала гарні поради, приємна людина, розуміє жарти, приємно послілкуватися, порадитись, запитати.

Все врачи Львов