Врач Флеболог, Сосудистый хирург Мелень Андрей Петрович на Doc.ua

Отзывы о враче Мелень Андрей Петрович

Андрей Петрович осуществляет плановые и неотложные хирургические вмешательства при патологии магистральных сосудов. Лечит заболевания венозной и артериальной системы. Имеет значительный опыт в терапии варикозной болезни, хронической ишемии нижних конечностей
Львівська обласна клінічна лікарня
ул. Черниговская, 7на карте
Лычаковский
Вс 17 Октябрь Пн 18 Октябрь Вт 19 Октябрь
Надія 24 Март 2021
Лікар зателефонував і повідомив, що прийом буде відбуватися в іншій лікарні, нам прийшлось їхати в іншу лікарню. У лікаря обладнання не зовсім спеціалізоване, звичайне УЗД. Ми заплатили за те, що і так знали вже давно, ми розраховували на іншу діагностику.
Марія 04 Декабрь 2019
Лікар відкритий та кваліфікаційний. надає розгорнуті поради на будь-яке запитання.
Чумало Ірина Богданівна 12 Июль 2018
Лікар кваліфікований, все гарно пояснив.
Наталя 07 Май 2018
Мені дуже сподобалось.
Тетяна 03 Май 2018
Повністю задоволена проведеним прийомом. Мелень Андрій Петрович швидко та фахово провів УЗД-діагностику на новому апараті, прописав лікування. Мав достатньо часу й доброзичливості, щоби детально розповісти про подальші перспективи життя з моїм захворюванням, дати рекомендації по дієті та фізичним вправам. Досі я почувалася хворою. Після візиту до Андрія Петровича чуюся на шляху до одужання. Дуже дякую лікарю і вірю, що все буде добре.
Надія 27 Апрель 2018
Все було прекрасно. Лікар компетентний та уважний. Дуже гарно мене прийняв та обстежив. Чудовий прийом.
Алексей 15 Март 2018
Все добре було. Я задолений.

Все врачи Львов