Львов
4.1
Врач Невролог, Вертебролог Дехтярчук   Ігор Олегович на Doc.ua

Дехтярчук Ігор Олегович

Врач второй категории
Лікар займається відновним лікуванням та реабілітацією пацієнтів з захворюваннями хребта, периферичної нервової системи, захворюваннями пов’язаними з перенавантаженням м’язів, патологією зв’язково-суглобового апарату, сколіозом.
4.1

Ігор Олегович в роботі використовує сучасні досягнення в фізіотерапії (магнітна терапія, електротерапія, лазерна терапія, вакуумна терапія, світлотерапія, ударно-хвильова терапія), світовий досвід кінезотерапії та методики нетрадиційної терапії (остеопатія, мануальна терапія, мікрокінезотерапія, голкотерапія).

Дипломи та сертифікати:

• 2005 рік – курс з класичного, лікувального, сегментарно-рефлекторного, точкового масажу та лікувальної гімнастики на базі ЛНМУ ім.. Д.Галицького, м. Львів
  • 2011 рік – ТУ «Функціональна діагностика в неврології» на базі ФПДО ЛНМУ, м. Львів
  • 2014 рік – курс «Мануальна терапія (остеопатія)» на базі ПВНЗ «Київський медичний університет Українська асоціація народної медицини», м. Київ
  • 2015 рік – курс «Мікрокінезотерапія» від Grosjean Benini, викладач Vladimir Batkevich, м. Львів
  • 2016 рік – навчання «Основи патогенетичної біорегуляційної терапії» від Товариства лікарів біорегуляційної медицини, м. Львів.

Образование

• 2008 р. - Львівський національний медичний університет ім. Д.Галицького

Курсы

• 2010 р. – інтернатура на базі ФПДО ЛНМУ ім.. Д.Галицького та Неврологічного відділення ЛОКЛ, м. Львів
  • 2013 р. – ПАЦ на базі Української військово-медичної академії МОУ, м. Київ

• Невралгия (Неврит)
  • Артроз (Остеоартроз)
  • Инсульт
  • Радикулит (Радикулопатия)
  • Боль в шее (Цервикалгия)
  • Воспаление седалищного нерва (Ишиас)
  • Боль в спине (Дорсалгия)
  • Миозит
  • Миалгия

Выполняемые процедуры

• Консультування неврологічних хворих,
  • призначення медикаментозного лікування,
  • розробка індивідуальної програми реабілітації, медикаментозні блокади, остеопатія (мануальна терапія),
  • лікувальні та інші види масажів,
  • проведення ударно-хвильової терапії.

Проверенные отзывы о враче

3 Отзывы
Василь 15 Май 2018
Валентина 05 Июль 2017
Направлено в клинику
Ольга 19 Июнь 2017
Я залишилась зовсім незадоволена прийомом. Мала трошечки проблеми після консультації. Лікар призначив мені масаж і вправи. Після тих вправ мені стало так погано, що я втратила свідомість. Я була на консультації в невролога у медінституті і він мені сказав, що якраз ось таке навантаження на шию мені протипоказане. До масажу я претензій не маю, а от ці вправи для разробляння шиї, які мені назначили... мені не можна було робити відразу такого великого навантаження.

Все врачи Львов