4.5
Врач Пульмонолог Межибовский  Юрий  Григорьевич на Doc.ua

Отзывы о Межибовский Юрий Григорьевич

Специалист в области диагностики, лечения заболеваний органов грудной клетки и дыхательных путей. Занимается проведением операций и лечением злокачественных и доброкачественных заболеваний диафрагмы, трахеи, легких.
4.5

Проверенные отзывы о враче 12 отзывов

Виталий 22 Декабрь 2020
Направлено в клинику
Олександр 27 Ноябрь 2020
Лікарю найгірша оцінка, я б не поставила навіть один бал! Я привела свого дідуся, якому 82 рік, а лікар сказав у нього по легенях ніяких проблем, хоча у нього проблеми з диханням! У мене підозра, що у нього є хронічна обструктивна хвороба легень, а лікар нас просто відправив! Я задала лікарю професійні симптоматичні питання, на що він мені сказав пошукати в інтернеті симптоми та діагноз! Я вперше такого лікаря зустрічаю, який направляє мене в інтернет шукати щось! Направив на комп'ютерну томографію, ультразвукове дослідження серця, відправив до кардіолога, хоча у дідуся ніколи проблем з серцем не було, серце не болить і тиск, як у космонавта постійно, а саме з бронхами проблема. Я дуже незадоволена цим лікарем! У мене обмежені фінансові можливості та немає можливості шукати ще по п'ять приватних лікарів, щоб встановити діагноз і то без гарантії. Я вже дійсно сама вивчаю цю інформацію, як мене лікар і відправив. Це просто непрофесійно відправляти свого пацієнта в інтернет! Не рекомендую!
Направлено в клинику
Нина 30 Октябрь 2020
Коли прийшла до лікаря на візит він мені сказав що я жирна людина і що мені потрібно менше їсти, виписав курс лікування та кучу таблеток які на гормонах. Він більше мене проконсультував як дієтолог, а не пульмонолог, заплатила велику суму за консультацію не за що. Не рекомендую цього лікаря нікому
Евгений 11 Май 2018
Олег 17 Апрель 2018
Валентина 13 Апрель 2018
Он замечательный доктор, мы уже к нему ходим давно, большая благодарность ему. Он очень внимательный, очень профессиональный, таких мало сейчас, к сожалению.
Кристина 08 Апрель 2018
Профессионализм, все четко и обосновано.
Лариса 28 Март 2018
Кемаль 20 Март 2018
Просто прекрасный доктор!
Дениал 24 Сентябрь 2017
Очень впечатлил, светила науки. Его квалификация чувствуется. Наверное мало таких докторов.