4.5
Лікар Пульмонолог Межибовський Юрій Григорович на Doc.ua

Відгуки про Межибовський Юрій Григорович

Спеціаліст в області діагностики, лікування захворювань органів грудної клітки і дихальних шляхів. Займається проведенням операцій і лікуванням злоякісних і доброякісних захворювань діафрагми, трахеї, легенів.
4.5

Перевірені відгуки про лікаря 12 відгуків

Виталий 22 Грудень 2020
Направлено до клініки
Олександр 27 Листопад 2020
Лікарю найгірша оцінка, я б не поставила навіть один бал! Я привела свого дідуся, якому 82 рік, а лікар сказав у нього по легенях ніяких проблем, хоча у нього проблеми з диханням! У мене підозра, що у нього є хронічна обструктивна хвороба легень, а лікар нас просто відправив! Я задала лікарю професійні симптоматичні питання, на що він мені сказав пошукати в інтернеті симптоми та діагноз! Я вперше такого лікаря зустрічаю, який направляє мене в інтернет шукати щось! Направив на комп'ютерну томографію, ультразвукове дослідження серця, відправив до кардіолога, хоча у дідуся ніколи проблем з серцем не було, серце не болить і тиск, як у космонавта постійно, а саме з бронхами проблема. Я дуже незадоволена цим лікарем! У мене обмежені фінансові можливості та немає можливості шукати ще по п'ять приватних лікарів, щоб встановити діагноз і то без гарантії. Я вже дійсно сама вивчаю цю інформацію, як мене лікар і відправив. Це просто непрофесійно відправляти свого пацієнта в інтернет! Не рекомендую!
Направлено до клініки
Нина 30 Жовтень 2020
Коли прийшла до лікаря на візит він мені сказав що я жирна людина і що мені потрібно менше їсти, виписав курс лікування та кучу таблеток які на гормонах. Він більше мене проконсультував як дієтолог, а не пульмонолог, заплатила велику суму за консультацію не за що. Не рекомендую цього лікаря нікому
Евгений 11 Травень 2018
Олег 17 Квітень 2018
Валентина 13 Квітень 2018
Он замечательный доктор, мы уже к нему ходим давно, большая благодарность ему. Он очень внимательный, очень профессиональный, таких мало сейчас, к сожалению.
Кристина 08 Квітень 2018
Профессионализм, все четко и обосновано.
Лариса 28 Березень 2018
Кемаль 20 Березень 2018
Просто прекрасный доктор!
Дениал 24 Вересень 2017
Очень впечатлил, светила науки. Его квалификация чувствуется. Наверное мало таких докторов.