Врач: Оксимец Владимир  Михайлович. Онлайн запись к врачу на сайте Doc.ua ‎(044) 337-07-07

Отзывы о враче Оксимец Владимир Михайлович

Травматолог, Ортопед

Врач высшей категории. Доктор медицинских наук.

• года опыта, 33
Healthy Bones, центр восстановительной ортопедии
Консультация с выездом 900 грн

бульвар Вацлава Гавела 40-A. На карте

Соломенский

Людмила, 05.02.2019

Мне понравилось на консультации, спасибо доктору. Доктор очень хороший, внимательный. Видно, что человек профессионал своего дела. Я осталась очень довольна приемом.

Маргарита, 02.02.2019

Эдуард, 27.11.2017

Нажаль лікар не ввійшов у положення, у мене не вистачало часу, потрібно було закордон їхати, замість дати якісь поради, лікар настійно відправляв мене на МРТ...

Василь, 13.06.2017
Ответ клиники
Доброго дня! Нам шкода, що у Вас залишилось негативне враження після візиту до лікаря. Суть питання полягає у тому, що Володимир Михайлович, перш ніж давати будь-які рекомендації по лікуванню, має визначити причину захворювання та поставити діагноз. А для того, щоб бути впевненим у вірності діагнозу - необхідно провести обстеження (в даному випадку МРТ). Лікар Оксимець ніколи не буде давати "якісь поради" не бувши впевненим у діагнозі.
01.02.2019

Платон, 24.02.2017

Я очень рада, что выбрала именно этого специалиста, хорошее отношения, полностью понял мою проблему.

Карина, 16.12.2016

Голосеевский,Дарницкий,Печерский

Соломенский

Врач первой категории.

Ортопед

Святошинский

Врач высшей категории. Кандидат медицинских наук.

Печерский

Дарницкий