Врач Отоларинголог (ЛОР) Кундря   Владимир Тихонович на Doc.ua

Отзывы о Кундря Владимир Тихонович

Консультация от400 грн
Врач-отоларинголог высшей категории. Имеет многолетний опыт работы в лечении патологий уха, горла и носа. Автор множества научных работ и патентов на методы диагностики и лечения ЛОР-заболеваний
Отзывов

Проверенные отзывы о враче 217 отзывов

Руслан 04 Июль 2024
Було назначено багато непотрібних ліків, лікар сам не приймає, приймала нас асистент, мабуть, медсестра, ми сами не зрозуміли хто то був. Лікар майже нічого не робив, хоча ми записувалися до лікаря на консультацію. Асистент лікаря проводила процедуру і писала рекомендації з лікування. Заплатили за консультацію і за процедуру
Роман 01 Июнь 2024
Все було добре, лікар компетентний, все оглянув, поставив діагноз, призначив лікування, візитом до лікаря задоволений
Катерина 30 Май 2024
Чудово все пройшло, лікар досвідчений, все мені пояснив, дякую.
Ольга 21 Апрель 2024
Сподобалась увага до нас, допомога - призначене лікування дає свої результати. Залишились задоволені візитом.
Ігор 09 Апрель 2024
Отримана консультація мене цілком влаштувала, дякую.
Ольга 04 Апрель 2024
Лікар хороший спеціаліст.
Василь 24 Февраль 2024
Дуже класний лікар, якісно та швидко все зробив. Рекомендую
Ріта 20 Февраль 2024
Лікар дуже ретельно робить огляд, спокійно, зрозуміло усе пояснює, що треба робити та виконує процедури, ну дуже чудово!
Катерина 08 Январь 2024
Прием понравился
Ірина 28 Декабрь 2023
Лікар видно з великим стажем. Надав дієві методи лікування, мені легше від них. Виписав комплексне лікування. Позитивні враження від візиту.
5 6 7 8 9 10 11 chevron_right