Врач Акушер-гинеколог, Гинеколог, УЗИ-специалист, Гинеколог-эндокринолог Лесовая Виктория  Владимировна на Doc.ua

Отзывы о враче Лесовая Виктория Владимировна

Врач акушер-гинеколог, УЗИ-специалист высшей категории, занимается лечением патологий шейки матки, лечит женское бесплодие, ЗППП и другие заболевания женской половой системы. Проводит УЗИ и кольпоскопию
Институт Клинической Медицины на В. Гетьмана, 3
ул. Вадима Гетьмана, 3на карте
Святошинскийм. Шулявская
Вт 16 Август Ср 17 Август Чт 18 Август keyboard_arrow_right
Анастасия 28 Декабрь 2021
Ми йшли на консультацію ендокринолога, але чомусь потрапили як до гінеколога.  Зробили УЗД, взяли мазок і все. А щоб розібратися з гормонами, лікар порадила лягти до стаціонару. Працюють просто на те, щоб зробити людині аналізи! Ніякої відповіді на запитання не дали. УЗД поганої якості, половину не видно! Відправили лікуватися до стаціонару і повернутися знову.
Юлия 15 Декабрь 2021
Все доступно розказала і допомогла мені з моєю проблемою.
Ангеліна 02 Декабрь 2021
Мені все сподобалося, очікування було приємним, розмова з лікарем так само, все гаразд.
Наталия 30 Ноябрь 2021
Врачом осталась довольна, теперь буду ходить именно к ней.
Анна 04 Ноябрь 2021
Сподобалося. Лікар відповідав на всі запитання. Розповідала, що вона робить та що буде в подальшому. Все добре.
Любовь 22 Июнь 2021
Лікарка дуже уважна, професійна, було дуже комфортно з нею спілкуватись. Все пройшло добре
Оксана 23 Апрель 2021
Лікарка професійна людина, все пояснила, розповіла. Візит влаштував
Дарина 29 Январь 2021
Приймання пройшло добре. Лікар добре знайомиться з історією. А не починає з того що ставить діагноз. Уважно слухає і дає детальні рекомендації.
Мария 27 Январь 2021
Врач, очень хороша в своей профессии, компетентная. Помогает и отвечает на все вопросы.
Анастасия 12 Август 2020
Все було добре, мені сподобалося. Лікар дуже допомогла в моєму питанні.