Врач Акушер-гинеколог, Гинеколог, УЗИ-специалист, Гинеколог-эндокринолог Лесовая Виктория  Владимировна на Doc.ua
Консультация от650 грн
Врач акушер-гинеколог, УЗИ-специалист высшей категории, занимается лечением патологий шейки матки, лечит женское бесплодие, ЗППП и другие заболевания женской половой системы. Проводит УЗИ и кольпоскопию
Отзыва

Проверенные отзывы о враче 172 отзыва

Маргарита 28 Июнь 2024
Олена 07 Июнь 2024
Я задоволена прийомом, все було добре, дякую.
Направлено в клинику
Марина 20 Май 2024
Я більше до цього лікаря не піду. Лікарка каже що все у мене добре, хоча проблема у мене є. Не сподобалось її відношення до моєї проблеми
Марія 09 Май 2024
Оцінюю на п'ятірку, дуже приємна. комфортна в спілкуванні лікарка, надала мені гарну консультацію, дякую.
Ганна 26 Апрель 2024
Лікар мені дуже сподобався своєю привітністю, ввічливістю, комунікативністю та професійністю. Загалом візит пройшов дуже інформативно та добре.
Іріде 24 Апрель 2024
Людмила 23 Апрель 2024
Сподобалось все - відношення, сервіс, швидкість. Лікарка була професійною та делікатною, а також, сподобалось не нав'язування зайвих пропозицій - зробили тільки те, що було необхідно.
Анастасія 22 Апрель 2024
Лікарка компететнтна, я не вперше звертаюся до неї, консультаціями завжди задоволена, дякую.
Євгенія 22 Апрель 2024
Ніна 19 Апрель 2024