Врач Невролог Радченко  Сергей  Михайлович на Doc.ua

Отзывы о Радченко Сергей Михайлович

Врач проводит консультации и лечение неврологических заболеваний, исследование сосудов головного мозга, позвоночника и конечностей. При приеме проводит тщательный осмотр пациента с оценкой рефлексов и чувствительности, изучает тревожные симптомы и историю болезни.

Проверенные отзывы о враче 12 отзывов

Направлено в клинику
Анонім 19 Апрель 2024
До лікаря звернулася із виписками, результатами минулих візитів від інших фахівців, але він цього не аналізував, оглянув мене, документи не дивився, і виписав препарати ті самі, що і раніше призначалися іншими. Інформації для мене не достатньо, я приходила з іншими очікуваннями.
Олександр 06 Апрель 2024
Мені все сподобалося на прийомі, звертатимуся і надалі до лікаря та в цю клініку. Дякую.
Дмитро 06 Март 2024
Отримав гарну консультацію, оцінюю на п'ять, все сподобалося.
Анастасія 05 Март 2024
Первинний прийом мені сподобався, отримала потрібну мені інформацію, планую звертатися надалі, очікую на позитивні резултати, дякую!
Інна 02 Март 2024
Консультація пройшла добре. Лікар призначив лікування, наразі лікуюся, а там вже можна буде щось сказати більше, коли буде результат.Відношення лікаря дуже було хороше.
Інна 14 Февраль 2024
Все дуже добре пройшло. Задоволені лікарем. Лікар надав компетентне назначення, все що потрібно було доступно розказав. Відношення зі сторони лікаря було прекрасне. Тому ми дуже задоволені усім.
Вікторія 19 Январь 2024
Гарний лікар, досвідчений та кваліфікований, я задоволена прийомом, дякую!
Христина 11 Январь 2024
Лікар здався мені професійним - був уважним, вислухав мене, поставив правильний (як на мою думку) діагноз, бо почуваюсь вже трохи краще.
Мирослава 09 Декабрь 2023
Усе влаштувало - хороший лікар, компетентний у своїй справі, усе пройшло нормально.
Віктор 04 Декабрь 2023
Гарний спеціаліст!