Врач Акушер-гинеколог, Гинеколог, Репродуктолог, УЗИ-специалист, Гинеколог-эндокринолог Белова Ольга Владимировна на Doc.ua
Ольга Белова – ведущий эксперт центра в сфере эндокринной гинекологии и репродуктологии. Долгое время успешно занимается лечением многих гинекологических заболеваний. Проводит оперативные гинекологические вмешательства. Врач помогает правильно спланировать беременность, учитывая особенности пациентки, осуществляет ведение беременности любой сложности. Ведет консультативный маммологический прием

Проверенные отзывы о враче 52 отзыва

Направлено в клинику
Валентина 12 Август 2020
Я була і в інших клініках і мені є з чим і ким порівняти. Я порівняла саме відношення до пацієнта. Прийом мені не сподобався. Лікар не намагалась самостійно розібратися в попередніх аналізах, приходилось все лікарю шукати та надавати. Самостійно дивитися та ознайомлюватися лікар не хотіла, давала зрозуміти що її чекає вже наступний пацієнт. Я за консультацію заплатила гроші і лікар повинен був до останнього намагатись надати інформацію, щоб мені було все зрозуміло що робити і як лікуватись. Я прийомом не задоволена.
Светлана 20 Июль 2020
Сподобалось ставлення до пацієнта, процедури всі проведені акуратно.
Направлено в клинику
Аноним 17 Июль 2020
Спілкуючись з лікарем, не вдалося побудувати з лікарем конструктивний діалог. Процедури, на які я розраховувала, лікар не зробила в повному обсязі. Було багато комутативних нюансів, тому я не дуже задоволена лікарем і прийомом.
Тетяна 14 Июль 2020
Анна 09 Июль 2020
Ольга 20 Январь 2020
Татьяна 16 Январь 2020
Доктор очень внимательная, очень тщательно всё посмотрела, подробно рассказала. Очень довольна визитом.
Оля 13 Декабрь 2019
Ольга 19 Декабрь 2018
Татьяна 08 Декабрь 2018
Достаточно приятная доктор. Все объяснила доступно и показала.
5 6 chevron_right