Врач Репродуктолог, Гинеколог-эндокринолог, Акушер-гинеколог Ковалевская  Лариса Станиславовна на Doc.ua

Отзывы о враче Ковалевская Лариса Станиславовна

Кандидат медицинских наук
Лариса Станиславовна – специалист в сфере эндокринной гинекологии, акушерстве, гинекологии, репродуктологии. Владеет методиками лечения заболеваний женской половой системы. Проводит терапию болезней, связанных с гормональными изменениями, а также бесплодия.
"Мати та дитина" на Правом берегу
Консультация акушера-гинеколога, репродуктолога первичная - 800 грн. Консультация акушера-гинеколога, репродуктолога повторная - 600 грн. Предоставление пациенту информации о выборе программы лечения онлайн - 500 грн
ул. Макеевская, 8на карте
Оболонскийм. Оболонь
Первичная консультация акушера-гинеколога со скидкой 50%
ЭКО в подарок
50% скидки на первичную консультацию репродуктолога
Вс 25 Сентябрь Пн 26 Сентябрь Вт 27 Сентябрь keyboard_arrow_right
Анжела 22 Август 2022
Гарний лікар, прийом дуже сподобався. Буду у лікаря і надалі лікуватися
Оксана 28 Сентябрь 2020
По перше, я потрапила не вчасно, чекала хвилин п`ятнадцять. Коли я прийшла, вона дуже поспішала. Я прийшла з купою питань, а мені їх не було куди навіть вставити. Вона щось своє говорила. Я подумала, що у всіх бувають такі дні, це зрозуміло. У мене було багато інформації від лікаря. І перед виходом, щоб її запам`ятати намагаєшся прокрутити. Я дещо перепитала. А вона каже: "Чому Ви перепитуєте? Я двічі не повторю і взагалі, дуже зайнята! Поспішаю, у мене сьогодні операційний день!" На скільки мені відомо, операції роблять зранку, а не в обід. Коли я була вдруге, те ж саме повторилося! Наприклад, коли ти робиш вагінальне УЗД і щось коментують, то хочеш відразу, походу ставити питання. А вона каже: "Потім, потім". Все швидко. З кабінету приходиш додому, незрозуміло. Лікар свій телефон не залишила. Коли я перетелефонувала до реєстратури, щось уточнить. Вона мені призначила вагінальні таблетки, ректально. Я знову передзвонювала і її асистентка сказала приймати їх вагінально. Ось таке відношення!
Яна 05 Июнь 2020
Внимательный врач, внушающий доверие и оптимизм. Предложила пройти дообследование и анализы. И подробно разъяснила свою стратегию действий.
Карина 15 Январь 2020
Доктор всё подробно рассказала. Узнала то, что интересовало. Всем довольна.
Надежда 27 Апрель 2019
Очень быстро доступно объясняет. Я целиком и полностью довольна что обратилась к этому врачу.